20 slepičích matek, které přijmou každé dítě

20 slepičích matek, které přijmou každé dítě

Kdo jsou nejlepší maminky ve zvířecí říši? Ruku na srdce, jsou to jednoznačně slepice.

Svá mláďata tak chrání, že je neuvidíte, dokud nezačnou být samostatná a chodit po svých. A jejich mateřské instinkty jsou tak silné, že se postarají o další děti (různých druhů), když potřebují matku.”

I když se zjevně nejedná o stejného ptáka nebo dokonce zvíře, tato máma slepice se o ně stejně postará, jako by to byly její vlastní děti.”

Zde je 20 fotografií, které dokazují, že máma slepice je nejlepší máma ve zvířecí říši.”

Tato slepice ochránila tato koťata během bouřky. Bouřky kočky obvykle vyděsí a ony se schovají někam do tmy, aby zůstaly v bezpečí. Jsme si jistí, že schovat se pod slepici je docela bezpečné místo, kde přečkat bouřku.
Tohle je Mabel, slepice, která si myslí, že je pes. A adoptovala tento vrh štěňat. Jejich skutečná máma, Kopřiva, se už z porodu vzpamatovala a přes den chodí na dvůr. Když je Nettle pryč, Mabel ji zastoupí a stará se o štěňata.
Tato slepice si vzala na starost toto štěně, které je úplně samo. Jaké krásné gesto! I když je štěně tak velké, že už nemá pro slepičku úkryt. Nebo možná povzbudila svou matku, aby se o štěně také postarala.

4. Máma slepice a její koťata

Farmář jednoho dne našel ve své stodole mámu slepici, jak sedí na těchto čtyřech koťatech. Jejich máma kočka zřejmě porodila v hnízdě slepice. Ale máma slepice se nestarala o to, jestli tam jsou. Viděla jen děti, které potřebovaly lásku.

5. Láska mámy slepice ke všem

Nezáleží ani na tom, jestli jsou si podobná, nebo jestli jsou to dokonce miminka. Máma slepice bude všechny ptáčky a zvířátka milovat tím nejlepším způsobem, jaký umí, a bude je hřát.
Jste slepice nebo kachna? Na tom nezáleží. Všichni jsme tu proto, abychom byli spolu a starali se jeden o druhého.
Dospělá verze knihy Dr. Seusse. Co si o ní myslíte? I když nejsou zelené a šunka spí.
Kočka porodila koťata v kurníku. Když kočka odejde, nastoupí máma slepice, aby se o koťata postarala. Je to něco jako mateřský instinkt.

9. Drápou se, aby se dostali pod

Tahle máma slepice by je ráda všechny udržela pod svými křídly. Ale má místo jen pro tolik koťat. V tomto případě má místo jen pro dvě. Třetímu je to ale jedno, to si proklestí cestu dovnitř, i kdyby to mělo být do zadku mámy slepice.

10. Slepice chová prasátka

A stejně jako každé jiné dítě, ať už lidské nebo ne, se i prasátko snaží vymanit z máminy ochranitelské péče. Ale maminka si tuhle drzost nenechá líbit! Zůstaneš pod mými křídly!
Facebook/Farming and Agri Business

Zdroj:

Facebook/Farming and Agri Business

11.

Facebook/Farming and Agri Business

Kolik je tam nohou?

Kuře má mít jen dvě nohy, že? Počítám to dobře, nebo mám jen rozmazané oči?
Sice nejsou pod jejími křídly, ale hnízdo je dostatečně útulné. Na mazlení je to opravdu útulné!
Všichni jsou to pořád ptáci, jen jiné druhy. Ale na tom přece nezáleží, ne? Slepičí máma si nevybírá, koho bude milovat.

14. Slepičí máma a mládě kavky

Tentokrát si maminka slepice adoptovala mládě vrány nebo kavky. A když mládě začalo plakat, máma slepice byla okamžitě u toho, aby jeho pláč utišila.

15.

Zdroj:

YouTube Screenshot

. New baby for mama hen

Její miminka už chodí, jsou úplně samostatná. Maminku už nepotřebují. Tenhle pejsek ale maminku potřebuje a naprosto rád se s ní mazlí.

. Slepičí máma a její obří pštrosí mláďata

Tito malí pštrosi nevydrží dlouho po narození na této farmě. Buď na ně šlápne pštrosí máma a táta, nebo je v noci dostanou sovy, případně kojoti. Proto se farmáři rozhodli přesunout mláďata do jiné klece s jinou maminkou, touto slepicí. Pokus byl úspěšný a mláďata pštrosů přirozeně vyrostla.
Ducklings for mama hen
Kachňata byla na farmě nová a jejich matka tam nebyla. Měla však mámu slepici. Přežijí s péčí mámy slepice? Vezme si je máma slepice vůbec k sobě? Soudě podle toho, že si kachňátka dala pod paži, budou všechna v pořádku.

Stranded after a storm

Předchozí noc byla na farmě bouřka a rodiče uvízli mimo svá hnízda. To byl problém pro mláďata, která potřebovala teplo. Tato máma slepice přišla na pomoc a seděla na mláďatech, dokud se rodiče nevrátili.

She thought they were her babies

Tato máma slepice si myslela, že vrh koťat jsou její mláďata. A nikoho k nim nepustila, včetně jejich kočičí mámy! Nakonec se dohodly na kompromisu.
. The luckiest duckling
Toto káčátko uteklo z tovární farmy a jedna z hodnějších zaměstnankyň si ho vzala domů na svou farmu. Na farmě měla kuře, které bylo jiné než ostatní kuřata. Myslela si, že si budou rozumět. Měla pravdu.

Ruku na srdce, jsou to určitě slepice.

Své děti si tak chrání, že je neuvidíte, dokud nezačnou být samostatné a chodit po svých. A jejich mateřské instinkty jsou tak silné, že se postarají i o jiné děti (různých druhů), když potřebují matku

I když se zjevně nejedná o stejného ptáka nebo dokonce zvíře, tyto mámy slepice se o ně stejně postarají, jako by to byly její vlastní děti

Zde je 20 fotografií, které dokazují, že mámy slepice jsou nejlepšími maminkami ve zvířecí říši

Share