//function wptheme_stat() { // ?> // // 35 důkazů o tom, že retrívři jsou nejlepší psi - carloskonig.com

35 důkazů o tom, že retrívři jsou nejlepší psi

35 důkazů o tom, že retrívři jsou nejlepší psi

Jen ve Spojených státech existuje 190 jedinečných plemen psů. To znamená, že při hledání domácího mazlíčka máte na výběr z obrovského množství možností. Jedno z nich však z mnoha důvodů vyniká:

Zlatý retrívr je neuvěřitelný pes. Je věrný, zábavný, milý, komický, milující, a když je potřeba, i ochranitelský. Tyto vlastnosti dohromady z něj dělají vynikajícího domácího mazlíčka pro všechny typy rodin.”

A pokud nám nevěříte, můžete dát na slovo retrívra. Jak ukazuje těchto 35 obrázků, tento pes to rád dokáže.”

1. “Vždyť je to jenom pes. Zvědavější než kočka

Ano, zlatý retrívr je zvědavý pes. Zde několik štěňat okukuje malá koťata v košíku. Vsaďte se, že kdyby mohli, hned by se s nimi pomazlili.

2. Všichni se těší na to, až se budou moci podívat na koťata. Rádi si hrají na převlékače

Pro rodiny s malými holčičkami, které si rády hrají na převlékače, je zlatý retrívr ideálním domácím mazlíčkem. Nebude jen sedět a pozorovat je. Ne, rádi si s vámi budou hrát,
Jak vidíte, retrívr nemá problém se vmísit mezi ostatní druhy zvířat. Nebo v tomto případě s nimi spí. Tato fotka dokazuje, že jsou super jemní.
S takovým obličejem, kdo by odolal. Pokud retrívr něco chce, ví, jak to získat. Dělání psích očí je oblíbená metoda, protože je velmi účinná.
Tato fotografie dokazuje, že toto plemeno dokáže aportovat i člověka uvízlého ve sněhu. Pokud tedy v zimě trávíte hodně času venku, je to pes, kterého chcete. Jako bonus … si rádi hrají ve sněhu
… a zde je důkaz. I když má zlatý retrívr “špatný den”, je optimistický a šťastný. Někteří z nich se dokonce usmívají od ucha k uchu.
Pokud hledáte psa s dobrodružným duchem, retrívra nepřekonáte. Bez ohledu na roční období se vždy těší, až budou venku objevovat. S tímto plemenem se nikdy nenudíte

8. Jaké jsou vaše zkušenosti s retrívry? Nejsou vybíraví

Některá plemena psů bohužel vyžadují speciální dietu. Je to proto, že jsou buď vybíraví, nebo mají zažívací či kožní problémy. Retrívr pozře téměř cokoli, což při neopatrném zacházení může vést k nežádoucímu přibírání na váze.
Ale no tak, víš, že máš rád psí tlapky. Hej, jsou roztomilé. Ale zdá se, že retrívr má výjimečně rozkošné tlapky, obzvlášť jako štěně.

10.

Jedinečné vlastnosti

I když je nemají všichni retrívři, někdy se štěně narodí s jedinečným mateřským znaménkem. Tento roztomilý pes má jedno, které nemůžete přehlédnout. Ale jen dokresluje jeho už tak úžasnou osobnost.

11. Jsou opravdu ohební

Retrívr dokáže nějakým způsobem ohýbat své tělo tak, jak by se vám mohlo zdát nemožné. Takže pokud si ho pořídíte, nebuďte překvapeni tím, co uvidíte. Tady je jen jeden příklad.

12. Nevadí jim, když se poškrábou

To by mohlo být slabé slovo. Zlatého retrívra byste mohli hodiny drbat na hlavě a nikdy by si nestěžoval. Někdy to zkuste.

13. Voda je jejich přítel

Jako retrívra ho voda přitahuje. Je jedno, jestli je to rybník v místním parku nebo bazén na zahradě. Stačí mu i louže na ulici.

14. Vždy ochotný pomoci

Vlastnit zlatého retrívra se hodí, když potřebujete s něčím pomoci. Jako věrné plemeno udělá tento pes cokoli, aby svému majiteli usnadnil život. A to včetně aportování toaletního papíru.
Není pochyb o tom, že retrívr je vysoce inteligentní zvíře. To je jen jeden z mnoha důvodů, proč lidé toto plemeno tak milují. Tento malý chlapík je připraven vyrazit.

16. Prosí správným způsobem

Mít psa, který kňučí a prosí, je otravné. Ale s retrívrem je to jiné. Tenhle pes se na vás prostě podívá s přihlouplým výrazem, aby vám dal najevo, že chce všechno, co máte.
Ať už je to štěně nebo dospělý pes, zlatý retrívr vypadá úžasně. Některá plemena nestárnou dobře. Ale retrívr je nadčasový krasavec.
Psi dokážou člověku zlepšit den. Ale zlatý retrívr má zřejmě kouzelný dotek. Toto plemeno s rozkošnou tváří, hebkou srstí a jemným úsměvem dokáže zvednout náladu každému.
Retrívr má rád nejen ostatní zvířata, ale i svůj vlastní druh. Spíše než aby spolu soupeřili, pracují jako tým. Pokud tedy máte více než jednoho psa, čeká vás výjimečný zážitek.
Pokud se potřebujete pořádně zasmát, kupte si zlatého retrívra. Spousta lidí říká, že jsou zábavní, protože nikdy nevyrostou ze své štěněcí mysli. Ať už je to pravda, nebo ne, tenhle pes vás udrží v křeči.
Ano, zlatý retrívr je velké plemeno. Ale to těmto psům nebrání v tom, aby si užívali výlety s lidmi, které milují. Zde jsou tři krasavci na jednom ze svých výletů.
Bohužel ne všichni psi upoutají pozornost lidí. Ale zlatý retrívr ano. Takže pokud nejste připraveni ho vlastnit, doporučujeme vám, abyste se odvrátili, pokud na něco takového někdy narazíte.
Je úžasné, jak psi tráví tolik času venku, ale málokdy se zastaví, aby se radovali z maličkostí. Zlatý retrívr se však na svět dívá trochu jinak. Tento pes má jedinečný cit pro přírodu.

24. Jsou nadměrně soustředění …

… no, někdy. Pokud budete retrívra pozorovat, všimnete si, že věnuje pozornost věcem, nad kterými se většina ostatních psů ani nezamyslí. Jak ukazuje toto štěně, patří mezi ně i ocasy a prsty u nohou.

25. Jak se vám líbí? Jsou to úžasní společníci

Plemeno retrívrů se rádo mazlí s lidmi. Tito psi se také rádi přitulí k jinému zlatému nebo třeba úplně jinému druhu zvířete. Dokonce jsou skvělými společníky pro plyšové hračky.
Pokud jste si mysleli, že uvaděči ve Walmartu jsou dobří, neviděli jste nic, dokud jste nevlastnili zlatého retrívra. Jakmile jejich majitelé vejdou do dveří, jsou přemoženi štěstím. Někdy se nechají unést, jak dokazuje tato dívka.
Když je kolem vás retrívr, musíte být ve střehu. Mají totiž tendenci být trochu zlobiví. Takže pokud něco nemůžete najít, podívejte se nejdřív do psího pelíšku … nebo možná do jejich tlapek.

28. Všichni se snažíme, abyste byli v bezpečí. Dokonalá náhrada

Procházíte rozvodem? Rozešli jste se nedávno s přítelem nebo přítelkyní? V obou případech je retrívr vynikající náhradou.

29. Rádi chodí na procházky

Pro každého, kdo se rád denně prochází, je retrívr ideálním domácím mazlíčkem. Tento pes má spoustu energie a vytrvalosti, takže mu nedělá problém udržet krok. Pro ty, kteří běhají, milují také běhání.
Jelikož se jedná o větší plemeno, je důležité zajistit mu výcvik ještě jako štěněti. Tak bude mít tento pes vždy vynikající způsoby chování. To znamená, že svého psího miláčka můžete vzít téměř kamkoli, včetně oficiálních akcí.
Mnoho rodičů má problém přimět své děti, aby si zdřímly. Zde je jednoduchý způsob, jak tento problém vyřešit. Pořiďte si zlatého retrívra.

32.

Zdroj:

Imgur

. Jsou to pracovití

Jako plemeno, které se snaží zalíbit, udělá retrívr pro získání uznání téměř cokoli. Vezměte si jako příklad tohoto krasavce. Pracuje v jedné firmě jako “kancelářský pes”
Pravděpodobně neexistuje jediný retrívr, který by se nechtěl spřátelit s každým, kdo mu projde kolem cesty. Jako chytré plemeno si tato štěňata najdou nejrůznější způsoby, jak prolomit ledy. Zde vám zlatý retrívr předvede, jak to dělá.
Dalším důvodem, proč je zlatý retrívr tak skvělým psem, je to, že je super fotogenický. Pokud tedy rádi aranžujete fotografie svých domácích mazlíčků, nebudete mít problém pořídit dokonalý snímek. Stačí se podívat na tyto dva.

35. Nezabírají postel

Dobře, zabírají. Ale upřímně, koho to zajímá. Vzhledem k tomu, jak dobře se zlatý retrívr umí mazlit, by vám nevadilo vzdát se trochu (nebo hodně) místa v posteli.

Jen ve Spojených státech je 190 unikátních psích plemen. To znamená, že při hledání domácího mazlíčka máte na výběr z obrovské nabídky. Jedno z nich však z mnoha důvodů vyniká:

Zlatý retrívr je neuvěřitelný pes. Je věrný, zábavný, milý, komický, milující, a když je potřeba, i ochranitelský. Tyto vlastnosti dohromady z něj dělají vynikajícího domácího mazlíčka pro všechny typy rodin.”

A pokud nám nevěříte, můžete dát na slovo retrívra. Jak ukazuje těchto 35 snímků, tento pes to s radostí dokáže

Share