98letá matka se přestěhovala do domova pro seniory, aby mohla pomáhat s péčí o svého 80letého syna

98letá matka se přestěhovala do domova pro seniory, aby mohla pomáhat s péčí o svého 80letého syna

Navzdory veřejnému mínění existují určitá “zaměstnání”, ze kterých se neodchází do důchodu.

Ale proč by člověk zůstával v “profesi”, když by si měl užívat zbytek svých let v pohodlí? Protože být matkou je celoživotní závazek.

Pexels – Magda Ehlers

Zdroj:
Pexels – Magda Ehlers

Zaměstnanci domova pro seniory měli to štěstí, že byli svědky takové oddanosti matky, které bylo 98 let, a jejího syna, jen o 10 let mladšího než ona.

Pouhý rok poté, co Tom Keating nastoupil do domova důchodců, ji matka rychle následovala.

Matka a syn, původem z Wavertree, se přestěhovali do liverpoolského pečovatelského domu. Tom tam odešel, aby prožil zbytek života v péči a pohodlí, ale jeho matka trvala na tom, že se o něj bude starat i nadále.

Pexels – RODNAE Productions

Zdroj:
Pexels – RODNAE Productions

Ada Keatingová měla Toma, když jí bylo pouhých 18 let. Od té doby jsou nerozluční. Byla to “tradice”, ve které chtěli pokračovat.

Zaměstnanci byli potěšeni, že vidí takovou raritu matky a syna v domově pro seniory.

Obvykle jsou to sourozenci nebo manželské páry, protože patří ke stejné generaci. A i s přibývajícím věkem zůstaly jejich zvyky rozkošně stejné.

[/imgsrc]

“Každý večer dávám Tomovi v jeho pokoji dobrou noc a jdu mu popřát dobré ráno.” “Dobrou noc,” říká Tom Ada se podělila s deníkem Liverpool Echo: “Řeknu mu, že jdu dolů na snídani.”

[/imgsrc]

Lidé si možná myslí, že ze svého vztahu vyrostli, ale to nemůže být dál od pravdy. Tom je v blízkosti své matky jako dítě, ale v dobrém slova smyslu.

[/imgsrc]

“Když jdu ke kadeřníkovi, podívá se po mně, kdy se vrátím,” řekla Ada. Také se podělila o to, že Tom ji vždycky přivítá zpátky s nataženýma rukama, připravený na velké objetí.

Tom byl vděčný, že mohou žít společně.

Byl také vděčný za zaměstnance, kteří se o ně skvěle starali. Pokud jde o Adu, nepřestala být mámou.

[/imgsrc]

Tom řekl, že se o ni maminka stále stará, a dokonce zašel tak daleko, že řekl, aby se choval slušně, pokud to situace vyžaduje, což si myslíme, že není tak často.

Tom je jedním ze čtyř dětí.

Tom má dvě sestry, Barbaru a Margi. Ada a její manžel Harry měli také Janet, která bohužel zemřela ve velmi nízkém věku 13 let.

[/imgsrc]

Tom pracoval jako malíř a natěrač ve stavebních službách HE Simm. Také se nerozhodl oženit, a tak žil po celý život s Adou.

Rodina je také pravidelně navštěvovala.

Obvykle za oběma přicházela Adina vnučka Debi a další členové jejich rodiny. Byli také stejně nadšeni, jak se ti dva dostávají a starají se jeden o druhého.

[/imgsrc]

Matčina práce skutečně nikdy nekončí. A se zbytkem svých let mají obě to štěstí, že je stráví blízko sebe.

Podívejte se, jak matka odmítla odejít do důchodu kvůli svému osmdesátiletému synovi.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share