Bígl zachráněný z množírny dostal první hračku v životě a odmítá se jí pustit

Bígl zachráněný z množírny dostal první hračku v životě a odmítá se jí pustit

Naši domácí mazlíčci jsou zvyklí mít hračky. Ve skutečnosti pro ně máte téměř jistě plný koš hraček. Při každé návštěvě obchodu uvažujete o tom, že svému mazlíčkovi koupíte novou hračku.”

To, kolik hraček mají, je skoro k nezvládnutí. Hraček je tolik, že je těžké si zvíře bez nich představit. Ale bohužel u některých zvířat tomu tak JE.”

Některá zvířata jsou o tuto radost ochuzena.

TikTok – humanebroward

Zdroj:
TikTok – humanebroward

To se stalo Froggymu, roztomilému bíglovi, kterého zachránili a odvezli do útulku ve Fort Lauderdale na Floridě.

Útulek, jehož TikTok handle je @humanebroward, zachránil 60 ze 4 000 bíglů ze zařízení ve Virginii, které se dostalo na titulní stránky novin v červenci 2022. Žádný z těchto psů nikdy neměl hračku na hraní, podobně jako Froggy.”

Je to opravdu tragické.

TikTok – humanebroward

Zdroj:
TikTok – humanebroward

Ale to už neplatí! Vlastními hračkami pejsky útulek překvapil. A způsob, jakým Froggy reaguje na své vlastní plyšové zvíře, je k nezaplacení. Byl ohromen štěstím.”

Když se Froggy dostal do Humane Society of Broward County, dali mu záchranáři pro jeho pohodlí a potěšení pelíšek a plyšovou žabí hračku.”

Byla pro něj nová.

TikTok – humanebroward

Zdroj:
TikTok – humanebroward

Bylo to poprvé, co Žabák dostal vlastní hračku, takže byl v úžasu. Nadšeně se chopil svého nového kamaráda a nechtěl ho pustit – VŮBEC!”

“[Ž]abík nosil plyšovou žábu v tlamě celé hodiny a přitom kňučel radostí,” svěřila se s oblibou Susan Leontiová, specialistka na digitální marketing v útulku.”

S novou hračkou si užíval ty nejlepší chvíle.”

Spolu s dalšími 120 útulky a záchrannými stanicemi se Humane Society of Broward County přihlásila k pomoci při hledání nových domovů pro zvířata.

TikTok – humanebroward

Zdroj:
TikTok – humanebroward

“Když se bíglové dostali do našeho útulku, neměli jména, jen čísla, která měli vytetovaná v uších,” poznamenal Leonti. “Když jsme přijeli do Froggyho boudy, měl v tlamě plyšovou hračku žábu, kterou odmítal položit. Jeho reakce nás tak ohromila, že jsme se rozhodli pojmenovat ho po jeho milované hračce.”

Byli nerozluční.

Froggy používal svého plyšáka jako dudlík. Záchranáři ho často objevovali v jeho boudě, jak ho drží mezi zuby.

TikTok – humanebroward

Zdroj:
TikTok – humanebroward

Žabák rád vyměnil plyšovou hračku za jinou ve dnech, kdy se prala, ale jakmile bylo čištění dokončeno, rychle se vrátil ke své oblíbené žabí plyšové hračce.

Té si cenil nejvíce.

Nakonec Žabák zamířil do své navždy žijící rodiny a opustil humánní organizaci. The timid puppy gained self-assurance and developed into an enthusiastic, athletic firecracker.

View this post on Instagram

Všichni jsme vám navždy zavázáni!

Podívejte se na video níže a uvidíte, jakou má Žabák radost z nové hračky.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

@humanebroward Froggy ještě nikdy žádnou hračku neměl 💔 Když minulý týden dorazil se svými kamarády, byl Froggy ze své plyšové žabky tak nadšený, že s ní v puse proplakal celý první den 🥺 Hračky tak miluje, že ho bez ní v puse nikdy nevidíme! To je jen jedna z radostí, které naši bíglové Envigo poprvé zažívají ❤️ #Envigobeagles #beaglerescue #beagle #rescue #rescuedog #shelterdog #adoptdontshop #humanebroward #dog #fortlauderdale #dogsoftiktok #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Humane Society Broward County

Share