Boxeři jsou “parťáci ve zločinu” Vyrážíme štěněcí kamarádku

Boxeři jsou “parťáci ve zločinu” Vyrážíme štěněcí kamarádku

V dnešní době je tolik pořadů o útěcích z vězení a divokých útěcích. Vždyť existuje doslova seriál s názvem Útěk z vězení!

Upřímně řečeno, všichni se musíme shodnout na tom, že dobrý útěk z vězení, ať už ve filmu nebo v seriálu, je vždycky vzrušující (dívám se na tebe, Vykoupení z věznice Shawshank).

Pexels

Zdroj:
Pexels

Zatímco lidé jsou ve stavbě vězení pro jiné lidi docela dobří, zvířata jsou vždycky lepšími útěkáři než my!

Jen se nad tím zamyslete. Lidé utrácejí statisíce dolarů za neuvěřitelně postavené domy s nejmodernějšími bezpečnostními systémy a vším možným. Co je potřeba k tomu, aby se do domu vloupali? Jedna chlupatá veverka, která si chce schovat žaludy, a BUM, potřebujete novou střechu.”

Pexels

Zdroj:
Pexels

Zvířata jsou nejlepšími únikovými umělci, jaké příroda nabízí.

Ze všech umělců úniku, které příroda nabízí, bychom asi museli říct, že chobotnice je nejlepší, že? Umí se vmáčknout do jakéhokoli otvoru, otevřít víko, otočit klikou a psát třemi jazyky (z toho jeden je lež). Jsme naprosto ochotni uznat, že chobotnice jsou nejlepší v okolí, ale co ty nejroztomilejší?

Abychom odpověděli na otázku “nejroztomilejší únikový umělec na světě”, musíme se podívat na nedávné video.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Toto video nám ukazuje, jak roztomilý může být útěk z vězení. V této loupeži jsou tři postavy, dva boxeři a bišonek. Boxerka Bella se chystá provést svůj největší trik, aby si Cooper (bišonek) mohl jít hrát.

Na začátku videa si Bella prohlíží boudu.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Opláchnutí kloubu je vždy prvním krokem při každém útěku z vězení. Musíte poznat jeho slabiny, silné stránky a střídání dozorců. Dobrý kufřík s jointem a můžete přejít k dalším krokům.”

Další kroky zahrnují opakovaný nácvik, dokud si neosvojíte detaily.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Každý ví, že ďábel je v detailech. Ujistit se, že znáte každý centimetr a aspekt tohoto vězení, je klíčem k úspěšnému útěku. Na videu můžeme vidět, že Bella je zjevně připravená:

Teď potřebují nastražit past:

YouTube

Zdroj:
YouTube

V tomto scénáři to vypadá, že Bella volí klasickou taktiku “jsem tu jen na návštěvě”. Přivedení vězně do prostoru setkání ho obvykle více odhalí a rozšíří možnosti útěku. Belle stačilo pár olíznutí s Cooperem, aby ochranku svedla ze stopy. Jsou to jen dva kamarádi, kteří se zdraví, ne?

Konečně velký průlom.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Po několika dalších olíznutích, aby se ujistila, že to jen vypadá, že se zdraví, do toho šla. Rychlý pohyb k západce a ta se brzy otevře a Cooper může jít! Cooper se však zjevně nepohyboval dost rychle, protože Bella se dokonce pokusila vzít mu pelíšek a vytáhnout ho z boudy!

Prostě věděla, že čas je důležitý a že musí Coopera urychleně dostat ven.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Útěk byl přesto úspěšný, přestože strážci vše zachytili na video. Hlavně že si pár minut pohráli, stálo to za to.”

Podívejte se na veselý útěk ve videu níže!”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

Share