//function wptheme_stat() { // ?> // // Buldok rád pozoruje ulici dírou v plotě, a tak mu majitelé namalovali vlastní kostým - carloskonig.com

Buldok rád pozoruje ulici dírou v plotě, a tak mu majitelé namalovali vlastní kostým

Buldok rád pozoruje ulici dírou v plotě, a tak mu majitelé namalovali vlastní kostým

Lidé hledají vlastní způsoby, jak se během výluky zabavit, od návratu ke starým koníčkům po učení se něčemu novému, trávení času s rodinou nebo vytváření podniku.

Jedna rodina z Dánska však v zábavě během výluky zvítězila, když na plot vyvěsila vtipný obleček pro svého buldoka.

Za chvíli to všechno začne dávat smysl…

Facebool

Zdroj:
Facebool

Buldoček Bogart žije v dánském Gråstenu se svými majiteli Ranveig a Clausem Levinsenovými a buldočí mámou Winston.

Zvědaví psi rádi vystrkují hlavy ze dvou samostatných otvorů v plotě zahrady a pozorují svět kolem, a tak jejich majitele napadlo namalovat na vnější stranu plotu miniaturní oblečky pro své dva psíky.

Ranveig o svých dvou psících hovořila s Bored Panda a popsala Bogarta jako “zábavného” a s “milou povahou” Řekla:

“On (Bogart) je čtyřletý anglický buldoček – máme jeho matku Winstonku (na mužském jméně jí nezáleží) a rozhodli jsme se, že by měla mít štěňata. […] Měla [jich] 8 a Bogarta jsme si nechali – byl nejmenší a úplně roztomilý.”

Facebook

Zdroj:
Facebook

Tento roztomilý psík se stal internetovou senzací, když bylo sdíleno video, na kterém vystrkuje hlavu z díry v plotě – ale má na sobě “ten nejvtipnější obleček”!

Video bylo zveřejněno na dánské zpravodajské a mediální stránce 112nyheder a okamžitě se stalo virálním s 15 000 reakcemi a 62 000 sdíleními.

Lidé prostě nemohli přenést přes srdce, jak vtipně Bogart vypadá, a určitě všem v této těžké době přineslo tolik potřebný smích.

Na videu je vidět Bogart s hlavou vystrčenou z díry v plotě a vůbec netuší, že má na “těle” namalovanou královskou korunu a velkolepý obleček.’

Facebook

Zdroj:
Facebook

Jeho nonšalantní výraz dělá celou věc mnohem vtipnější a v pozadí můžeme slyšet, jak se lidé, kteří natáčeli, smějí, když si Bogartův výraz uvědomují.

Když Ranveig mluvil o inspiraci, která je k celé věci vedla, řekl:

“Bydlíme blízko pěší stezky, každý den kolem nás projde tolik lidí a psi jsou prostě hrozně zvědaví. Abychom jim zabránili přeskočit plot, udělali jsme díry, ale i když bylo legrační vidět je z druhé strany, prostě jsem si říkal, že by to vypadalo ještě [legračněji], kdybychom něco namalovali.” Dodala: “Víte, jako v zábavních parcích, kde se můžete vyfotit v takových dírách.”

Myslíme si, že je to ten nejgeniálnější nápad!

Ranveig věděla, že když buldočkům namaluje jejich vlastní “oblečky”, budou se mít kolemjdoucí cizinci čemu smát – i když nejspíš netušila, že jeden z jejích psíků se nakonec stane virálním!

Facebook

Zdroj:
Facebook

Ranveig svůj plán uskutečnila s pomocí své talentované dcery, která nakonec pejskům oblečky namalovala. Ty dopadly báječně.”

Bogart se nyní stal v Dánsku místní celebritou, zřejmě se dostal na instagramovou stránku jednoho z největších dánských influencerů, a Ranveig je v šoku z toho, jaký účinek má její veselý psík na internetu. Pro Bored Panda řekla:

“Já sama jsem unešená z toho, že se můj pejsek stal virálem – jen proto, že vypadá praštěně.”

Podívejte se níže, tenhle roztomilý pejsek je prostě moc vtipný!”

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share