//function wptheme_stat() { // ?> // // Burrito, který vyrůstal se psy, se chová jako pes, když jeho člověk přijde domů – - carloskonig.com

Burrito, který vyrůstal se psy, se chová jako pes, když jeho člověk přijde domů –

Burrito, který vyrůstal se psy, se chová jako pes, když jeho člověk přijde domů –

V přírodě je velmi časté pozorovat, jak se druhy navzájem napodobují. Právě napodobování chování vyvolává u milovníků zvířat největší zvědavost. Přesně to se stalo v případě následujícího příběhu.

Walter je malý oslík, který má od své adopce radost, že může sdílet život se třemi hravými německými ovčáky. Protože chce čtyřnožec zapadnout, účastní se i instinktivních aktivit psů

Kelly a Brad Blakeovi, jsou Walterovi adoptivní rodiče, kteří se brzy rozhodli vzít ho k sobě domů do Oatmanu v Arizoně, aby mu poskytli zpočátku dočasný domov. “Po městě se nám procházejí divocí osli. Walterova matka ho odmítla, protože byl příliš mladý.” kelly se zmínil.

Pracovníci Úřadu pro správu půdy připomínají, že Walterova matka se nechovala přirozeně. Od oslíkova narození neměl od matky žádnou podporu, proto se odborníci rozhodli zavolat Blakeovým, kteří návrh na adopci přijali.

“Máme tři německé ovčáky a všichni pomáhali malému Walterovi od prvního dne. Pomáhali nám ho vychovávat a učit ho slušnému chování v domácnosti.” blake se zmínil. Je běžné vidět osly, jak hledají své majitele, aby s nimi skotačili jako se psy.

Walter radostně vrtí ocasem jako pes, vyskočí, když jeho majitelé přijedou na výlet, a když jdou ven na cvičení, jde spolu se psy. Tato smečka se stala středem pozornosti.

Walter se věnuje komunitě tím, že pracuje pro charitativní organizace. Jeho adoptivní rodiče uznávají, že oslíka mají všichni rádi, a jsou ochotni ho i nadále zapojovat do různých akcí emoční podpory.

Share