Chlapec jde se svým milovaným štěnětem první den do školy –

Vazba mezi zvířaty a lidmi může být tak silná, že se může prosadit tváří v tvář jakémukoli nebezpečí sociální protokol. Přesně to se stalo první školní den dítěte v peruánském Tarapotu.

Pes a jeho pán byli viděno na na střeše motocyklu taxi, zatímco malý chlapec měl na sobě školní uniformu. Stalo se tak první školní den po obnovení vyučování z důvodu ochrany veřejného zdraví.

Psi jsou bezpochyby nejlepšími přáteli člověka. A v souladu s touto myšlenkou byl pes, který byl pořízené zvědavým objektivemnehodlal dopustit, aby jeho parťák ve zločinu začal školní semestr bez něj.

Návrat do normálního života pro toto dítě znamenal, že při prvních nehodách měl ve škole Toribio Rodriguez de Mendoza svého věrného psího kamaráda.

Samostatnou kapitolu tvoří řidič moto-taxi. Řidiče přítomnost čtyřnohého pasažéra nijak nerozhodila a bez problémů je oba dovezl do cíle. Není pochyb o tom, že speciální motocyklová taxislužba.

Jedinečný řidič tohoto velmi rozšířeného způsobu dopravy v celém Peru, se rozhodl nahrát video na svůj profil na sociální síti, kterou dopravci nejčastěji používají, aby si tohoto studenta připomněl.

Video bylo zveřejněné místním médiem s názvem “latina noticias”, avšak o výsledku příběhu nemáme žádné informace.

Share