Cizinci po třech letech odloučení znovu spojili sladkého psa s jeho vojenskou rodinou

Cizinci po třech letech odloučení znovu spojili sladkého psa s jeho vojenskou rodinou

Když byl manžel Beccy Brownové, příslušník amerického letectva, v roce 2018 nasazen v Německu, věděla pětičlenná rodina, že se bude muset přestěhovat do Evropy, ale svého psa si s sebou vzít nemohla.

Unsplash – Elvis Aba

Zdroj:
Unsplash – Elvis Aba

Piper, směs modrého heilera a labradora, které byly v té době pouhé tři roky, naprosto milovala svou rodinu a její lidé ji také zbožňovali, ale věděli, že ji budou muset opustit.

A i když si chtěli Piper po návratu vzít zpátky, nechtěli novou rodinu psa dostat do situace, kdy by jim psa vzali, a tím je rozesmutnili.

“Nemuselo to být nutně dočasné,” řekla Becca pro Pensacola News Journal. “Nechtěli jsme, aby se k ní někdo připoutal a pak nám ji po třech letech vzal.”

Proto zařídili, aby se Piper přestěhovala k muži do Kansasu, se kterým si podle všeho velmi dobře rozuměla.

Muž jim průběžně posílal aktuální informace o vztahu s Piper a rodina si byla jistá, že se jejich pes má u nového majitele skvěle.

Takže si všichni dokážeme představit jejich šok, když jim zavolali z veterinární ordinace v Oklahomě a oznámili jim, že Piper našli na ulici.

“Byli jsme hlavně v šoku,” řekla Becca. “Prostě jsme si říkali: ‘Páni. Tohle nebylo nic, co bychom čekali. Naposledy jsme slyšeli, že se jim daří skvěle… Tohle jsme nečekali.”

Víte, měsíc předtím našel syn Carly Olmsteadové psa na ulici, ona mu skočila do auta a odmítla vystoupit.

Rodina Olmsteadových si psa okamžitě zamilovala a zdálo se, že Piper vychází velmi dobře se všemi členy rodiny, včetně koček a psů.

“Je to ten nejmilejší a nejslušnější pes, jakého jsme kdy měli. Chovala se jemně k našim kočkám i psovi. Miluje lidi,” napsal Olmstead ve facebookovém příspěvku.

Tak došli k závěru, že Piper musela patřit někomu, kdo ji měl rád a dobře ji vycvičil.

Zjistili, že má čip, a snažili se kontaktovat majitele, ale napoprvé se jim to nepodařilo. Když to po několika týdnech zkusili znovu, dozvěděli se o Piperině příběhu u Brownových.

Rodina Brownových byla nesmírně nadšená, že se znovu setkala se svým starým psem, a rodina Olmsteadových se s radostí vydala na výlet na pláž na Floridu, aby vrátila Piper jejím předchozím majitelům, kteří nyní žijí v Pensacole.

Olmsteadová zveřejňovala aktuální informace o cestě Piper za Brownovými a nahrála také video, na kterém se pes opět setkává se svými starými majiteli. Rodina má trojčata – takže by si s nimi mohla hodně hrát!

I když byla zpočátku plachá a stýskalo se jí po lidech, kteří ji našli, ze dne na den si zvykla na svůj nový starý život a mohla být zase šťastná!

Podívejte se na sladké shledání ve videu níže!

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Vložil Carla Schwartz Olmstead ve středu 4. srpna 2021

Share