//function wptheme_stat() { // ?> // // Dívka se postavila tátovi na tanec táty s dcerou a místo toho ji vzal velký bratr - carloskonig.com

Dívka se postavila tátovi na tanec táty s dcerou a místo toho ji vzal velký bratr

Dívka se postavila tátovi na tanec táty s dcerou a místo toho ji vzal velký bratr

Skylar Hamerterová si přála jít se svým otcem na ples otců a dcer.

I když se na loňském plese neukázal. Chtěla mít se svým otcem vztah.

“Takže letos za mnou přišla předem a řekla: ‘Mami, chci, aby se mnou na ples šel táta. Nechci dědečka. Chci tátu, chci, aby všichni věděli, že mám tátu,” řekla maminka Trelysia Hamerterová TODAY.

Ačkoli spoléhala na to, že jí otec pomůže, nestalo se tak.

Skylar byla den před tancem velmi rozrušená.

“Cítila jsem se tak špatně, protože jsem nemohla nic dělat, protože nejsem muž,” řekla maminka.

Skylařin jedenáctiletý bratr Christian nehodlal dopustit, aby jeho malá sestra měla zkaženou velkou noc.

Řekl sestře, že ji vezme na ples.

“Pokud se neukáže, mami, rád bych vzal Skylar na ples… zaslouží si vědět, že muž dokáže držet slovo a že je opravdu výjimečná,” řekl Christian své matce.

A jestli to měli udělat, tak pořádně. Christian šel ven a pořídil si krásný modrý oblek se zlatou kravatou, který dokonale ladil se sestřinými šaty, pro případ, že by se její otec neukázal. Takže byl připravený vyrazit v den plesu, kdy měl být jejím doprovodem.

Hamerterová byla milým gestem svého syna tak ohromena, že o něm napsala na Facebook, kde se nakonec stalo virálním. Tento příspěvek byl sdílen více než 52 000krát.

Trelysia Hamerter – Facebook

Zdroj:
Trelysia Hamerter – Facebook

“Již druhým rokem se otec mé dcery postavil za tanec táty a dcery. Plakala, protože měla srdce, že půjde. Cítila jsem se tak špatně, protože jsem nemohla nic dělat, protože nejsem muž(samozřejmě). Pak se do toho vložil její starší bratr a řekl, že ji vezme, protože chtěl, aby jeho sestra věděla, že si zaslouží muže, který dodrží své slovo a bude se cítit výjimečně….. y’all I doslova brečel. Jen vězte, že jednou ze mě vyroste někdo SKVĚLÝ MUŽ,” napsala na Facebooku.

Dr. Linda Nielsenová, profesorka psychologie dospívajících a pedagogické psychologie na Wake Forest University, říká, že otcovské postavy nemusí být biologickými otci nebo otci, kteří jsou vždy fyzicky přítomni, aby měli pozitivní vliv na dívky.

Může to být jakákoli postava otce, která je “emocionálně investovaná a aktivní v životě svých dcer – v každé fázi vývoje”

Je známo, že dcery, které mají silný vztah se svým otcem nebo otcovskou postavou, mají lepší známky, vydělávají více peněz a v dospělosti jsou emočně odolné.

Díky svému bratrovi vyroste Skylar v silnou a sebevědomou ženu.

Hamerterův příspěvek obdržel více než 1 500 komentářů.

“Vím, že jste hrdí, protože jsem. Určitě udělá z nějaké ženy velkolepého manžela. Ví, jak zacházet s opačným pohlavím. Zubte se, protože vychováváte silného mladého muže. Ať Bůh nadále žehná tobě i tvé rodině,” napsal jeden z komentujících.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share