Divoký kůň po letech odloučení okamžitě pozná svou spřízněnou duši

Divoký kůň po letech odloučení okamžitě pozná svou spřízněnou duši

Když po dlouhé době poprvé uvidíte někoho, koho milujete, je to opravdu emotivní okamžik. Na YouTube je nespočet videí o návratu veteránů domů, o tom, jak děti po tragédii nacházejí své rodiče, a o tom, jak se milenci znovu setkávají. Nemůžete si pomoct, ale při pohledu na srdceryvné okamžiky na videu se vám klíží oči!

Pexels

Zdroj:
Pexels

Dnešní video se ničím neliší… samozřejmě kromě absence lidí.

Lidé jsou jediná zvířata, která mají schopnost někoho “přehlédnout”! Většina inteligentních savců má schopnost cítit ztrátu a smutek, ale i radost a spojení. Dlouho ztracené shledání je přesně takové!”

Jedno z posledních videí ukazuje, jak jeden kůň reagoval na setkání s tím, koho miloval.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Phoenix je divoký kůň, který žil na farmě, kde byl vycvičen. Jedna žena nakonec viděla obrázek Phoenixe, jak skáče přes barikádu, a věděla, že ho musí adoptovat. Byl to čilý a živý kůň, který měl potenciál pro velkou budoucnost.”

Žena se rozhodla, že si ho adoptuje, a jela si pro něj v přívěsu.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Poté, co si žena prohlédla katalog fotografií Phoenixe, si náhodou všimla, že kůň je málokdy sám. Měl přítele, který mu byl neustále po boku. Když se však šla na farmu na Phoenixe podívat, klisnu neviděla.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když si ho vzala domů, přivedla k němu několik dalších “koňských frajerů”, aby zjistila, zda si Phoenix najde nějaké kamarády.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Protože jsou koně tak společenští, bylo důležité, aby byl správně socializován do stáda. Když však přivedli všechny ostatní koně, Phoenix mezi ně příliš nezapadl. Vždycky byl trochu odtažitý a moc se s nimi nespojoval.”

Když žena k Phoenixovi přišla, poznala, že je smutný.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Phoenix přišel o celou svou rodinu, když byl na předchozí farmě, odkud ho adoptovali. Když na té slavné fotce přeskočil plot, ani neutekl, ale hledal způsob, jak své rodině pomoci. Přesto o ně přišel a jeho nová pečovatelka věděla, že ho ztráta bolí.”

Téměř o dva roky později někdo poslal ženě fotografii koně.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Kůň nápadně podobný klisně, kterou hledala, když byla na původní Phoenixově farmě. Vrátila se, vytáhla starou fotografii a porovnala je – byl to stejný kůň!!!

Okamžitě vyrazila, aby ji našla a přivedla zpět.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Žena ji pojmenovala Ghost a přivedla ji zpět na svou farmu. Když ji vypustila z brány, Ghost zakňučela přes kopce. Jen o pár vteřin později se nad obzor přihnal Fénix – slyšel svého přítele!

Oba se k sobě rozběhli a měli milenecké shledání.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Žena byla koňským shledáním skutečně dojata. Jakmile se znovu setkali, jako by se nikdy neminuli. Navzdory dvěma letům stráveným odděleně navázali přesně tam, kde skončili, a už nikdy se neopustili po svém boku.

Jsou mnohem šťastnější a jsou stále spolu.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Rodina je pro divokého koně vším. Když se tihle dva znovu setkali, mohou teď společně zestárnout a užít si to nejlepší, co kdy zažili. Kdo říkal, že zvířata nemají schopnost milovat? They need to watch this video.

Check out the video below!

Please SHARE this with your friends and family.

Share