Drobné kotě tvrdě pracuje a získá si přátelství německého ovčáka

Drobné kotě tvrdě pracuje a získá si přátelství německého ovčáka

V kreslených filmech a kreslených seriálech jsou kočky a psi odjakživa zobrazováni jako soupeři. Vždycky to vypadá, že jeden z nich je nakonec šikanován tím druhým, což pak vede k naprostému chaosu: rozbíjení nádobí, padání váz, vystrkování stolů a židlí z místa, v podstatě všechno padá a rozbíjí se, jak se obě zvířata prodírají místností. Alespoň tak je to vidět ve filmech, které sledujeme, a někdy i ve skutečném životě v některých domácnostech. Naštěstí tomu tak není vždycky.

Jsou kočky a psi, kteří se nakonec stanou nejlepšími přáteli.

Někteří si padnou do oka okamžitě. Kočky adoptované z útulků jsou vřele vítány štěňaty, která v nich vidí nové kamarády na hraní. Některé jsou zpočátku ostražité. Koneckonců, vzhledem k rozdílům v temperamentu a celkové povaze se nedá říct, čeho je ten druhý schopen. Nakonec však vše dopadne hladce, stejně jako u této legrační dvojice.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Německý ovčák Beck nevěděl, jak reagovat, když si jeho rodina přinesla domů kotě Bleu. Beck se nechoval nepřátelsky, ale určitě váhal, jak se s novým přírůstkem do jejich už tak šťastné rodiny seznámit. Zpovzdálí pozoroval, jak se kotě vrhá kolem, a nehybně seděl vedle svých zvířecích rodičů, zatímco kotě spalo v přepravce.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Bleu se od německého ovčáka nedočkal nejvřelejšího přivítání, ale Beck byl alespoň natolik hodný, že malé kotě neprovokoval a nedával mu pocítit, že není vítáno.

Beck si zkrátka na přítomnost Bleu zvykal.

S trpělivostí a ujištěním ze strany zvířecích rodičů (a s tím, že ti dva spolu mohli nějak komunikovat svým vlastním tempem) se to začalo zlepšovat. Beck si uvědomil, že kotě je prostě jen velmi, velmi hravé. A tak se k němu začal chovat vřele.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Od pouhého pozorování a odcházení až po to, že ho nakonec nechal, aby se na něj vrhalo a hrálo si s jeho ušima, si Beck konečně uvědomil, že tohle kotě je nejlepší kamarád. Vždy mírný německý ovčák nechával kotě hrát si, jak jen chtělo. Beck ho nechával poskakovat v jeho blízkosti a skoro se ani nehnul, i když si Bleu hrál s jeho ušima a v podstatě mu narušoval jeho prostor.

Byl to začátek úžasného přátelství.

Zanedlouho si ti dva spolu hráli v trávě, honili se a společně zkoumali. A když byli uvnitř, stále si nacházeli způsoby, jak si spolu hrát. Bleu se na Becka házel a Beck se hravě snažil očichat a šťouchnout čumákem do kotěcí tlapky.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Ti dva si nakonec rozuměli tak dobře, že pro německého ovčáka už neexistoval pojem “osobní prostor” – velmi rád nechal kotě hrát si, kde chtělo.

Ani o mazlení není nouze.”

Ať už chtěl Bleu více tepla, nebo chtěl jen projevit Beckovi náklonnost, Beck by s tím byl naprosto smířený. Bleu se k německému ovčákovi tulil a někdy dokonce používal jeho nohy jako další hračku. Dá se říct, že se navzájem dokonale vyvažovali.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jak kotě rostlo, rostlo i jejich pouto. Nyní nerozlučná dvojice žila doma šťastně spolu.

Bleu a Beck se vždycky sblížili: při hře, při spánku, a dokonce i ve všedních chvílích mezi nimi.

Zlobení v Bleuiných očích se vždy setkávalo s jemností Beckových očí. Kdykoli se Bleu kolem něj motal a otravoval ho, německý ovčák si prostě hrál s ním nebo zůstal v klidu a nechal kočku, ať se baví. Není pochyb o tom, že se tihle dva navzájem také chrání.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Z cizích lidí se stali nejlepší přátelé, tihle dva jsou teď nerozluční. Podívejte se, jak jejich rozkošné přátelství rozkvétá níže.

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share