Dva němečtí ovčáci, kteří neměli nic než jeden druhého, hledají svůj domov navždy

Dva němečtí ovčáci, kteří neměli nic než jeden druhého, hledají svůj domov navždy

Psi jsou společenská stvoření a rádi jsou se svou smečkou. Pro některé psy je touto smečkou jejich lidská rodina. Pro jiné tvoří smečku s jiným psem.

To byl případ dvojice německých ovčáků jménem Gus a Laurie. Tito dva psi neměli na světě nikoho jiného než jeden druhého a jejich pouto bylo neuvěřitelně silné.

Facebook / Shenandoah Rescue

Zdroj
Facebook / Shenandoah Rescue

Po celý svůj mladý život byli Gus a Laurie spolu. Jsou vším, co jeden druhého zná, a vším, co kdy měli.

Okolnosti jejich záchrany zůstávají záhadou.

Pár byl nalezen společně ve věku 3 měsíců, když se ukrýval v cizí stodole. V 7 měsících se dua německých ovčáků ujaly Shenandoah Shepherd Rescue ve Stephens City, Virginie.

“Vždycky se znali jen spolu. Byli nalezeni jako zatoulaní ve věku tří měsíců a od té doby žili v něčí stodole,” napsala záchranná stanice Shenandoah Shepherd Rescue na svém webu Na Facebooku. “Teď je jim asi 7 měsíců a my moc doufáme, že se najde někdo, kdo ty dva udrží pohromadě. Pokud hledáte spřízněný pár, nehledejte dál.”

Fotografie, které záchranná služba zveřejnila, oba psi ukradli srdce internetu. Fotografie se staly virálními a na Facebooku byly sdíleny více než 16 000krát.

Facebook / Shenandoah Rescue

Zdroj
Facebook / Shenandoah Rescue

Řeč těla tohoto psího páru mluví za vše.

Jsou tu jeden pro druhého. Nemůžete mít jednoho bez druhého. Gus hlídá jako ochránce. Plachá Laurie potřebuje Guse kvůli sobě.

Tyto fotografie slouží jako připomínka toho, že psi jsou stejně jako lidé schopni cítit emoce a náklonnost. Ať už jde o vztah k jinému psovi nebo k člověku, psi jsou neuvěřitelně věrní a milí.

Unsplash/Janko Ferlic

Zdroj
Unsplash/Janko Ferlic

Díky jejich virální slávě je chtělo adoptovat mnoho lidí.

“Na tento příspěvek jsme měli ohromující odezvu. Pokud máte o Guse a Laurie zájem, přihlaste se prosím na adrese shenandoahrescue.org/adoption-process, Tato mláďata čekají na testování koček a dětí a dorazila ke svým pěstounům ve Virginii,” stálo v dalším příspěvku na Facebooku.

Útulek byl také neoblomný, že psi musí být adoptováni společně.

“Dostáváme spoustu otázek do schránky ohledně této dvojice! Pokusím se na ně zde odpovědět. Adopční poplatek je 325 dolarů za kus. Musí být adoptováni společně,” napsala včera záchranná stanice Shenandoah Shepherd Rescue na Facebooku. “Právě dnes dorazili k pěstounům do severní Virginie, takže toho o nich zatím moc nevíme. Nejsou agresivní, ale potřebují socializaci.”

Není známo, zda jsou Gus a Laurie úplní němečtí ovčáci, nebo směs. V reakci na virovou slávu psů uvedla organizace Shenandoah Shepherd Rescue toto:

“Už dlouho jsme neudělali příspěvek “Děkujeme” a vzhledem k dnešním událostem, kdy Guse a Laurie sdílelo několik šíleně velkých stránek, jsem chtěl všem našim příznivcům poděkovat.

Všichni jste nás s Jen podporovali od prvního dne, kdy jsme do toho skočili oběma nohama napřed, abychom zachránili Frozoneho, a teď jsme tady, o 10 měsíců později, s 350 psy a počítáme. V bezpečných, teplých a milujících domovech sedí psi z WV, VA, TX, NC, GA, FL, PA, MD, EGYPT a dalších zemí díky nekonečným sdílením, darům a podpoře, kterou poskytujete.

Jak jsme vždy říkali, děláme to pro psy. Protože každý pes si zaslouží domov,” píše se v příspěvku na Facebooku.

Krátce poté se záchranná stanice podělila o vzrušující zprávu: dvojice byla adoptována!

Gus a Laurie – Aktualizace: PŘIJATO!!!VÁZANÝ PÁRZnáme je jen od vidění. Byli nalezeni jako zatoulaní ve třech..

Vložil Shenandoah Shepherd Rescue na Čtvrtek, 2. listopadu 2017

Laurie a Gus se už nikdy nebudou muset obávat, že budou odděleni. Nyní budou mít svůj šťastný život ve svém domově navždy a to vše díky záchranné stanici Shenandoah Shepherd Rescue.

Pokud byste chtěli pomoci organizaci Shenandoah Shepherd Rescue zachraňovat psy v nouzi, zvažte možnost přispět jejich organizaci.

A pokud chcete vidět dalšího ze zachráněných psů organizace Shenandoah Shepherd Rescue, podívejte se na níže uvedené video!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.
Share