dvouletý sladký floppy pes se setká s 95letým a nelze je od sebe oddělit

dvouletý sladký floppy pes se setká s 95letým a nelze je od sebe oddělit

V Mount Vernonu žije dvojice sousedů, jejichž domy nic nedělí – žádný plot, žádná bariéra, jen tráva mezi nimi. A důvod, proč se rozhodli “sdílet” své dvory, je naprosto vzácný.”

Když se o tomto příběhu dozvěděla zpravodajská stanice KOMO News ve státě Washington, jela se o tom přesvědčit na vlastní oči. Když štáb přijel na ulici, jako první je přivítal bernardýn Brody.

Dvouletý Brody je velké, chlupaté štěně, které patří Daveovi a Edie Mazzarellovým.

KOMO News

Zdroj:
KOMO News

Dave štábu řekl, že první den, kdy si tehdy dvanáctitýdenní štěně přivedl domů, Brody jako by okamžitě prostě zmizel.

“Zrovna jsem ho koupal,” říká , “vešel jsem do domu a byl pryč.”

Po prohledání domu, kdy pes nebyl nikde k nalezení, zjistili, že Brody odešel vedle do domu Sally Reenhornové – jejich 93leté sousedky.

“Šel jsem kolem a opravdu tam byla. Poprvé se setkali beze mě.”

KOMO News

Zdroj:
KOMO News

Sally žije sama a pamatuje si, jak se Brody poprvé objevil u ní doma.

“U mých posuvných dveří leželo malé štěně a bylo tak roztomilé! A malý. A zůstalo tam, a to byl Brody!”

Sally neměla žádné pamlsky, které by sladkému a zvědavému chlapci mohla dát, a tak improvizovala!

“Napadlo mě, že by možná chtěl nějaký starý chleba. A on si ho zamiloval! A dodnes, nebudete tomu věřit, si ode mě nevezme ani psí žrádlo! Chce ode mě jenom chleba!”

Od toho dne, kdy se Brody vkradl k Sally domů, se z něj během let stal pravidelný návštěvník, který ji někdy navštěvuje i třikrát nebo čtyřikrát denně.

KOMO News

Zdroj:
KOMO News

Dave si uvědomil, že se Brody a Sally rychle sblížili, a věděl, že se jejich sladkým vztahem musí pochlubit na Instagramu. Začal natáčet jedno video za druhým, kde jsou ti dva v akci.”

Někdy Brody Sally sleduje, když pracuje na zahradě a zalévá rostliny. Jindy Brody prostě položí své velké staré tlapy na Sallyino okno, dokud si ho nevšimne.

Sally bohužel dostala infarkt a její rodina se rozhodla, že je čas přestěhovat ji do domova pro seniory.

KOMO News

Zdroj:
KOMO News

Přestože se Sally daří dobře a v zařízení si našla nové přátele, Brodymu se po jeho kamarádovi moc stýská. Čtyři měsíce poté, co se Sally odstěhovala, stále běhá k jejímu domu a pokládá své obří tlapy na její okno v naději, že přijede.

“Byl smutný. Hledal Sally a nechápal, kam odešla,” říká Edie.

“Nevěděl nic jiného,” říká Dave. “Prostě tam chodil každý den, ale už tam nebyly žádné pamlsky, tak tam prostě zůstal a seděl a usínal na verandě. Takže jsem ho musel zavolat zpátky nebo ho odtáhnout.”

Když Dave viděl, jak jeho pes truchlí nad ztrátou kamaráda, věděl, že Brody potřebuje vidět Sally. Odvezl tedy obřího psa do zařízení pro seniory na návštěvu!

KOMO News

Zdroj:
KOMO News

Zařízení je vzdálené jen tři míle a ve chvíli, kdy se Brody a Sally znovu setkali, bylo na světě zase dobře!

“Zůstaneš dnes se mnou? Slyšíš ptáčky? Slyšíš ptáčky, Brody? Ahhhhh Brrrrrrody…” Sally řekla s holandským přízvukem a převrátila R.

Od té chvíle bylo rozhodnuto. Brody se stane pravidelným návštěvníkem pečovatelského zařízení – a jejich pouto se může dále rozvíjet.”

Podívejte se na ty dva nejlepší kamarády v akci v roztomilém videu níže.”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share