Gorila přináší své mládě k oknu, aby se setkala s mámou a novorozencem na druhé straně

Gorila přináší své mládě k oknu, aby se setkala s mámou a novorozencem na druhé straně

Být rodičem je jeden z nejsilnějších zážitků na světě, a to nejen pro lidské bytosti. Tyto dvě matky sdílejí dojemné okamžiky, kdy se navzájem dělí o svá miminka, a jedno z nich je gorila

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Tohle vám vžene slzy do očí!

Když tito rodiče přivedli své jednoměsíční dítě do bostonské zoo Franklin Park, zažili s gorilou zážitek, který je zahřál u srdce

Vložil Michael Austin v pondělí, 10. května 2021

Novopečená maminka Emmelina Austinová a její manžel Michael si nikdy nepředstavovali, že by se návštěva zoologické zahrady s novorozencem změnila v emotivní zážitek, který by je dohnal k slzám, ale přesně to se stalo.

Vše začalo, když se s manželem vydali do expozice goril a potkali další novopečenou maminku, gorilu jménem Kiki.

Snímek obrazovky na YouTube

Zdroj: YouTube:
YouTube Screenshot

Není žádným tajemstvím, že maminky mají mezi sebou silné pouto, a toto video to dokazuje, i když jedna z nich je divoké zvíře

Na začátku videa přichází gorila Kiki ke sklu, jen aby obdivovala jednoměsíčního Canyona, a mohutný primát ví, že má být co nejšetrnější.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Kiki se jemně dotýká skla a přitom věnuje obdivný pohled, který umí jen matka, ale to byl jen začátek roztomilého setkání.

Poté, co si Kiki prohlédla novorozence, měla někoho, s kým chtěla pár také seznámit, bylo to její sedmiměsíční gorilí mládě Pablo

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj: YouTube:
YouTube Screenshot

Tehdy Kiki přivede malého Pabla, aby se seznámil s novými přáteli, a posadí si ho na nohu, aby ho přenesla k Austinovým.

“Moje žena se zmínila, že má pocit, že chápe jejich pouto a vidí, jak moc jí na Pablovi záleží, protože je teď sama matkou,” řekl Michael Austin pro Dodo, pokračoval: “Pak Kiki popadla Pabla a vzala si ho na nohu, aby ho přenesla k nám.”

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj: YouTube:
YouTube Screenshot

Emmelina a Kiki seděly společně se svými dětmi a sdílely silné pouto, které zažívají jen matky

Nezáleželo na tom, že obě matky spolu vlastně nemohly mluvit, a nic na tom nezměnilo ani to, že Kiki byla gorila. Jediné, na čem záleželo, byly společné pocity, a v těch chvílích je spojovalo mateřství.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

“Pablo dokonce v jednu chvíli přitiskl obličej ke sklu a oni ho společně pozorovali, dotýkajíce se nosy. Oba jsme měli s manželkou slzy v očích.” Michael řekl Dodo

Byl to okamžik, na který mladá rodina nikdy nezapomene, zvláště teď, když už má na YouTube miliony zhlédnutí

Michael ho zveřejnil na svém kanálu YouTube, který má pouhých 220 odběratelů, ale nezáleželo na tom, kolik lidí jeho stránku odebíralo, srdcervoucí okamžik se stal virálním a jak by také ne?

Posted by Michael Austin on Wednesday, December 25, 2019

“Byl to jeden z nejúžasnějších zážitků. Tak neuvěřitelná vzpomínka, kterou budeme jednou sdílet s naším synem! Řekl Michael.”

Vidět dvě matky, jak se sbližují se svými dětmi, je vždycky dojemný zážitek, ale vidět gorilí matku s lidskou matkou by mohlo v kategorii roztomilosti trumfnout.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Chcete-li se o silných momentech sbližování přesvědčit na vlastní oči, stačí se podívat na video níže!

Please SHARE this with your friends and family.

Share