Hrdinný kocourek stále hlasitě mňoukal, pak sousedé našli jeho staršího majitele, který spadl do rokle

Hrdinný kocourek stále hlasitě mňoukal, pak sousedé našli jeho staršího majitele, který spadl do rokle

Zrovna když si myslíte, že kočky jsou oportunistické bestie, které se chopí příležitosti sežrat vám oční bulvy, pokud spíte déle než 10 hodin v kuse..

Tady je příběh, který vás možná přesvědčí, že mají skutečně velká srdce plná lásky a empatie!

Reddit – /u/Dr____donuts

Zdroj:
Reddit – /u/Dr____donuts

Třiaosmdesátiletá žena v anglickém Cornwallu je v dobrých rukou díky velmi vytrvalému černému mňoukotu jménem Piran, který nepřestal mňoukat, dokud mu celé okolí nevěnovalo pozornost.

Normálně, když slyšíte kocoura mňoukat uprostřed dne, můžete být v pokušení ho ignorovat.

Protože s největší pravděpodobností buď volá nějakou ženskou podporu, aby dělala věci, na které nechceme myslet. Nebo se vás jen snaží přimět, abyste ho litovali, abyste rozbalili dobré konzervy s tuňákem – a v tu chvíli vás má!

Pexels – NastyaSensei

Zdroj:
Pexels – NastyaSensei

Ukázalo se však, že Piranovo mňoukání bylo pokusem upozornit někoho, kohokoli, že se ztratil jeho starší majitel!

Kromě kočičího mazlíčka ženy byla pečovatelka 83leté ženy první osobou, která si všimla, že seniorka není nikde k nalezení.

Eleanor Richardsová, důstojnice pro podporu komunity bodminské policie, vysvětlila Newsweek, “Původně nás zavolal opatrovník ženy, který nahlásil její pohřešování.”

Pátrací a záchranná služba se snažila ženu najít, ale Piran už měl všechnu těžkou práci za sebou. Kdyby jen poslouchali!

Tehdy ho jeden ze sousedů konečně zahlédl, jak se vznáší “v horním rohu velkého pole poblíž jejího pozemku”

Ta velká pole ve skutečnosti skrývala tajemství.

A ne, nebylo to jedno z těch fantastických tajemství typu tajné zahrady, které vídáte v knihách nebo filmech. Bylo to spíš jako jáma zoufalství z Princezny nevěsty.

Na pozemku se nachází mnoho skrytých roklí a Piranův majitel se zřítil do opravdového hromotluka, který představoval asi sedmdesátimetrovou strmou hrůzu.

Kočka hrdinka přesně věděla, kde je, a nepřestávala mňoukat, dokud záchranáři konečně nevykoukli skrz živý plot. Tehdy tým konečně uslyšel volání seniorky o pomoc!

Díky hasičské a záchranné službě v Cornwallu, letecké záchranné službě v Cornwallu a SWAST byla majitelka Piran pomocí záchranného lana vyzdvižena zpět na zem a následně umístěna na nosítka.

Odtud byla okamžitě převezena leteckou záchrannou službou do nemocnice.

Chvála týmu, který této ženě pomohl zachránit život, ale když se nad tím člověk opravdu zamyslí, tak to byl právě tento kočičí král, který zachránil celý den. Nebýt Piranovy péče a všímavosti, jeho majitelka by na tom byla pravděpodobně mnohem hůř.

“Cornwall je poměrně venkovské hrabství, takže není neobvyklé, že nás volají k osobám, které mohou potřebovat pomoc a přístup k nim je složitý,” řekl Richards týdeníku Newsweek.

“Nemohu říci, že bychom někdy měli pomoc od kočky, i když…. To je poprvé!” dodala.

To jen dokazuje, že kočky jsou nejen velmi odměřené a otravné, ale také naše dokonalé zachránkyně.

A tuto roli bezpochyby hrají nesmírně rády.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share