Husky rozplývá srdce při uklidňování novorozeného dítěte

Husky rozplývá srdce při uklidňování novorozeného dítěte

Sibiřský husky je známý jako, řekněme, náročné plemeno. Je to pes, který se může pochlubit nápadným vzhledem, připomínajícím, že pochází z vlků.

S výjimkou osobnosti. Husky je jako to přehnaně energické dítě, které nereaguje na zavolání, jakmile vidí volno. Je to pes, který vyběhne ven a prozkoumá celé okolí.”

Pexels

Zdroj:
Pexels

Je pravděpodobné, že psa neuvidíte celé hodiny, dokud se neunaví a nepřijde si domů pro jídlo.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Až na tohoto roztomilého psa. Millie je opravdu krásný husky, který by nejraději ležel vedle novorozené Daisy svého člověka. A je to dvouminutové video plné slziček

Jen se podívejte na Millieho oči!

Jako by byla plná starostí a připravená pomoci se vším, co malá Daisy potřebuje. Zatím však holčička potřebuje jen její huňaté teplo. A Millie je víc než ochotná zůstat na místě.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Vzhledem k tomu, že je to plemeno známé tím, že je atletické, sebevědomé a tvrdohlavé, je Millie právě teď docela učenlivá.

A stačilo k tomu jedno nevinné dítě!

“Tak moc doufám, že ten pes je dost mladý na to, aby mohli vyrůstat spolu. Jedno je jisté, dokud bude tenhle pes poblíž, nikdy se o své dítě nebudete muset bát. Bude ji chránit jako o život.” okomentoval to divák jménem Bomber

A v tom má Bomber naprostou pravdu.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Nebo možná Millie jen přišla z kola cvičení, proto se tak chová tady. Nebo možná jen měla plnou misku dobrého jídla. Ať už to bylo cokoli, nikam nepůjde!”

Vždycky jsou na místě obavy, když je zranitelné dítě v blízkosti zvířete.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Psi jsou společenští tvorové. Budou však potřebovat čas, aby si zvykli, protože jsou zvyklí na to, že se jim dostává veškerého vašeho času a pozornosti.”

AKC k tomu říká toto:

“Psi jsou s dětmi srostlí a díky množství společně stráveného času si mohou vytvořit silné vazby. Jak dítě, tak pes, zejména malé štěně, mají společnou touhu po kamarádovi na hraní a po někom, kdo se jim bude věnovat.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jen se ujistěte, že jste u toho a dohlížíte. AKC pokračuje slovy:

“Vztah, který si vaše dítě vytvoří se štěnětem, je jedinečný a může mít pro jeho vývoj jak fyzické, tak psychické výhody. Jednou z nejvýznamnějších výhod je, že psi dělají děti šťastnými. Je také prokázáno, že interakce se psy zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu, chemických stavebních kamenů pozitivních pocitů. Navíc je s nimi prostě zábava.”

Daisy a Millie mají před sebou ještě mnoho let!

YouTube

Zdroj:
YouTube

V pejskovi, jehož srdce k ní jen puká láskou, má navždy přítele a ochránce.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Je to vzácný okamžik, který nasbíral 8 271 848 zhlédnutí. A počítá se!

Jen se podívejte, jak se Daisy instinktivně chytá Millie za hlavu. A pes to ví. Přitulí se k dítěti blíž a nasává ten okamžik, protože chce, aby Daisy věděla, že je tu vždy pro ni.

Je to rozkošný okamžik, který prostě musíte vidět! Klikněte na tlačítko přehrát níže!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share