Internet se rozplývá nad focením tohoto seniorského páru k 70. výročí svatby

Internet se rozplývá nad focením tohoto seniorského páru k 70. výročí svatby

Každý si myslí, že chce být zamilovaný a žít šťastně až do smrti. Ale opravdová láska a romantika je mnohem těžší, než se zdá.”

Takže 70 let manželství rozhodně stojí za oslavu.”

Ve skutečnosti by se toho mělo oslavovat víc než dost. Za to, že jste přežili tolik desetiletí partnerského vztahu, byste měli dostat medaili, plaketu nebo něco podobného jako čestný odznak.

Pro prarodiče Anny Behning Melvina a Nancy se stali virálními k 70. výročí svatby.

“Doslova jsem drhla podlahu v kuchyni, když mi přišlo oznámení. Snažila jsem se dědovi a babičce vysvětlit, že jsou slavní, a děda se zeptal ‘jaké noviny’ (lol vůbec nemá pojem o internetu),” řekla Behningová.

Behningová věnovala 91letému a 86letému páru příspěvek na blogu.

Behningová ve svém příspěvku slíbila, že prozradí “tajemství” manželství po sedm desetiletí, které se dozvěděla díky rozhovorům se svými prarodiči.

Nancy a Melvin se poprvé setkali na kluzišti s kolečkovými bruslemi v Mitchellu v Jižní Dakotě. Nedlouho po této osudné noci je Melvin na místním baseballovém hřišti požádal o ruku.

Ve svatební den v lednu 1952 si Nancy oblékla šaty za 35 dolarů a závoj za 15 dolarů. Nakonec si tyto zvláštní šaty schovala a oblékla si je na výroční focení.

Melvin si ten den oblékl vojenskou uniformu, která mu i po těch dnech stále sluší.

Stejnou uniformu měl Melvin na sobě i při odjezdu na základní výcvik krátce po svatbě.

Později bojoval v korejské válce. Manželé stále žijí ve stejném městě, kde se vzali, a mají pět dětí, 12 vnoučat a 21 pravnoučat.

“Prarodiče tu pro mě byli od narození,” říká v rozhovoru pro My Modern Met. “Navštěvovali všechny koncerty, sportovní zápasy a mimoškolní akce, které mohli. Měla jsem také to štěstí, že jsem mohla studovat na vysoké škole ve stejném městě, kde žijí. Spoustu nocí jsem trávila u nich doma, kde jsem prala prádlo nebo jedla dědečkův vyhlášený steak. Takže díky tomu, že jsem byla tak blízko prarodičům, bylo toto focení ještě výjimečnější.”

Jaké je tedy tajemství jejich trvalého manželství a toho, že spolu zůstali tolik let?

Tady je rada, kterou manželé dostali…

“Zapomeňte a odpusťte a snažte se ze svých životních situací vytěžit to nejlepší,” radí Nancy.

Nancy také řekla, že klíčem k jejich úspěšnému manželství je udržet Boha v centru jejich manželství.

“Ne vždy se shodnete, někdy se neshodnete, ale když se taková situace vyskytne, sednete si, promluvíte si o tom a přijdete s odpovědí,” říká Melvin. “Už to nevytvářejte!”

Svatební fotografie, které Behning pořídil, jsou naprosto úžasné

A neuvěřitelně sladké, zobrazující opravdovou lásku mezi těmito dvěma dušemi

“Tohle je důvod, proč beru svou práci svatebního fotografa strašně vážně,” řekl Behning na Instagramu.

View this post on Instagram

A post shared by ANNA 💍 MN + SD WEDDING PHOTOGRAPHER (@anna.behning)

“Sedmdesát let po jejich svatbě a já stále omdlévám nad jedinými dvěma fotkami, které jsem kdy viděla ze svatebního dne svých prarodičů. Láska je tak krásná. Manželství je dar od Boha. Jsem šťastná, že je mám jako příklad celoživotního závazku.”

Prosím, SDÍLEJTE tento článek se svými přáteli a rodinou.

Share