//function wptheme_stat() { // ?> // // K-9 je nejhezčí chlapec, který má na sobě uniformu pro focení na občanku - carloskonig.com

K-9 je nejhezčí chlapec, který má na sobě uniformu pro focení na občanku

K-9 je nejhezčí chlapec, který má na sobě uniformu pro focení na občanku

Německý ovčák Chico přišel na každoroční fotografický den oblečený tak, aby udělal dojem. Tento fešák pracuje při odhalování drog a jako hlídkový pes, ale focení bere také vážně.”

Švihák K9 hrdě zapózoval pro svou novou fotografii a byl tak rozkošný, že úřad šerifa snímek sdílel na své stránce na Facebooku.”

“K-9 Chico dnes zapózoval pro svůj nový identifikační odznak. Na fotku si dokonce vzal kravatu,” napsali v popisku.

A jak se dalo očekávat, pohledný pes sklidil spoustu chvály.

“S výjimkou mého vlastního syna je to nejhezčí policista, jakého jsem kdy viděl. Výborně, desátníku Chico!” komentoval to jeden z uživatelů.

“Je to takový fešák. Rozhodně umí zapózovat! Přeji mu hodně úspěchů, bezpečí a pevné zdraví, které ho povede v jeho kariéře. Když je mimo službu, byl by ve vánoční vestě a kravatě velmi švihácký!!!” uvedl další.

“Páni, to je ale krásný pes. Pozor, kolegové strážci zákona, nad vaším novým chlupatým kamarádem budou všechny policistky slintat,” napsal jeden uživatel.

Ani pro Chica to není první ochutnávka slávy na sociálních sítích. Úřad šerifa odstartoval Národní den psů 26. srpna pomocí fotografie psa v modrých brýlích. Handsome!

Šťastný Národní den psů od K-9 Chica a nás všech na OCSO!,” stálo v popisku příspěvku.

View this post on Instagram

A post shared by Orange County Sheriff’s Office (@orangecosheriff)

A na Vánoce, Chico měl na hlavě santovskou čepici, když pózoval na fotografii vedle stromečku spolu s dalšími ozdobami. Ten rok určitě všechny dostal do sváteční nálady!”

“K9 Chico je připraven na svátky tlapek….are you #K9 #lawenforcement #policedog,” stálo v popisku.

Jeho mnozí fanoušci doufají, že se z toho stane každoroční focení.

Desátník Robert Lees pracuje s Chicem asi 5 let. Tento fešák je u policie už delší dobu, ale teprve nedávno se dostal k uniformě.”

Bailey Myers, mluvčí úřadu šerifa okresu Orange, uvedla, že desátník Lees chtěl, aby Chico byl pro focení hezký.”

“K-9 Chico je cenným členem našeho týmu a my jsme byli nadšeni, že jeho fotografie vykouzlila úsměv na tolika tvářích. Členem úřadu šerifa okresu Orange je již čtyři a půl roku, ale v psích letech tato fotografie oslavuje 35 let jeho oddané služby,” řekl Myers.

Policejní psi hrají spoustu důležitých rolí. Jsou vysoce ceněnými členy policejního sboru, kteří za lidi podstupují rizika, jako je odhalování výbušnin a drog, pátrání po pohřešovaných osobách a vyhledávání důkazů na místě činu. Tito psi jsou výjimeční.”

Když je Chico mimo službu, rád si hraje na přetahovanou a na hračky s jídlem Kong.”

Ve volném čase je jako každý jiný pes. Možná se dokonce nechá obejmout.”

“Tato fotografie vyvolala krásnou odezvu naší komunity i národa,” řekl Myers. “Členové úřadu šerifa okresu Orange jsou hrdí na to, že tvrdou práci K-9 Chica jako hlídkového psa oslavuje tak široké publikum.”

Je to takový fešák!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share