Kočka vejde do garáže muže, který opravoval auto, a rozhodne se, že tam zůstane –

Kočka vejde do garáže muže, který opravoval auto, a rozhodne se, že tam zůstane –

Loni v prosinci Steve Hamel, který opravoval svůj džíp, uslyšel hluk, a když se šel podívat, co to bylo, našel přátelskou kočku. Nebojácně vlezla do džípu, jako by dělala něco, na co je zvyklá.

Ačkoli toto přátelství mělo být velmi krátké, tato zkušenost jim dala životní lekci nejen Stevovi, ale i zbytku rodiny. Zrod takového přátelství skončil dříve, než se očekávalo, ale konec nemusel být nutně nešťastný, právě naopak.

Steve Hamel

Steve vyprávěl Love Meow: “Jen se snažím opravit svůj džíp. Nemám ani kočku.”. Jelikož muž nikdy předtím kočku neměl, myšlenka, že by si ji mohl nechat pro sebe, se mu zdála velmi lákavá.

Steve Hamel

Steve si ji okamžitě oblíbil a kotěti se v jeho společnosti také líbilo. Vyšplhala se mu na ramena a zůstala se Stevem. On byl příjemně překvapen důvěrou, kterou mu kočka od první chvíle projevovala.

Steve Hamel

Poté, co měla pocit, že je s místem obeznámena, vylezla na jeřáb a pak na bednu s nářadím. Steve pochopil, že se nikam nechystá, protože už zřejmě našla své místo.

Steve Hamel

Protože při kontrole nenašli žádný obojek ani mikročip, předpokládali, že nemá žádnou rodinu. Přesto se vyptávali v okolí, zda by nemohli najít jejího majitele. Steve slíbil: “Pokud se nám to nepodaří, kočku si necháme. Je to velká láska”.

Steve Hamel

Steve a jeho dcera ji pojmenovali Sally a od toho dne byla součástí rodiny, která ji milovala až za hrob. A to natolik, že udělali vše, co mohli, aby jí zajistili co největší pohodlí, nemohla přijít na lepší místo než do Stevovy garáže.

Steve Hamel

O několik dní později jim zavolala rodina, která tvrdila, že je Sallyina rodina. Steve řekl Love Meow: “Našli jsme majitele. Tito milí lidé se znovu setkali se svou milovanou kočkou. Bydleli za rohem a měli mnoho dojemných fotografií, na kterých si kočka hrála s jejich dcerou. Byl to dobrý pocit, že jsme se s nimi znovu setkali, i když to zároveň bylo srdcervoucí. I když mám těžké srdce, vím, že jsme udělali správnou věc“.

Steve Hamel

Setkání se Sally a sdílení s ní zasáhlo akord, o kterém Steve nevěděl. Od chvíle, kdy kočka přestala být doma, věděli, že Sally nebude posledním domácím mazlíčkem, dodal Steve: “Protože jsme měli v srdci díru ve tvaru kočky, rozhodli jsme se ji adoptovat.”.

Steve Hamel

Našli jinou kočku než Sally, vypráví Steve: “Chtěli jsme kočku s tabulkama, ale tahle nám vzala srdce. Je super milá a černé kočky mají menší šanci na adopci než ostatní kočky. Už jsme dělali značku Sally, takže tohle je Sally 2.0.”.

Steve Hamel

Ačkoli Sally musela odejít, její příchod a rychlý odchod jim poskytl potřebný podnět k tomu, aby se odhodlali k přijetí domácího mazlíčka do rodiny. Zjistili, že je to opravdu něco, co všichni potřebují zažít.

Steve Hamel

Nový přírůstek do rodiny je dokonalým společníkem pro svého milovaného malého psa, který je sice zpočátku nervózní, pak si na přátelskou povahu Sally 2.0 zvykl.

Share