Láskyplný pejsek objímá všechny psy, které na procházkách potká –

Láskyplný pejsek objímá všechny psy, které na procházkách potká –

Wallace je pes impozantního zdraví. Jeho povaha ho vede k tomu, že honí veverky, ale spíš proto, aby se o ně podělil, než aby je ovlivnil. Kromě toho při běžných procházkách s vodítkem kolem krku a na druhém konci s páníčkem zdraví každého psa, který ho potká.

Způsob, jakým vítá tohoto psa plemene Corgi k ostatním psovitým šelmám, je velmi unikátní. Ochotně vyhledá každého psa a obejme ho. Způsob, jakým je vítá, je tak žertovný, že dokumentace těchto setkání je na sociálních sítích velmi zábavná.

Noah Raminick je Wallaceovým majitelem a toto jedinečné zvíře si velmi zamiloval. “On je ta největší láska. Vždy je velmi šťastný, když je v blízkosti lidí a jiných psů. Rád lidi hladí po tváři, a když vidí jiného psa, vždycky si s ním začne hrát.” zmínil.

Velmi zajímavá situace nastane, když potká Daisy, německou dogu, která je corgiho nejlepší kamarádkou. Její velikost nikdy nebránila projevům náklonnosti, které se virálně rozšířily na hlavních sociálních sítích.

“Vždycky se objímají, když se vidí. A jedna jejich tlapa váží tolik co celé Wallaceovo tělo.” noe se zmíní. Také majitelé psa se radují, když vidí tohoto zvláštního psa. Je třeba poznamenat, že pes k tomu nikdy nebyl vycvičen.

“Na jeho mazlení mi přijde zajímavé, že k tomu nebyl vycvičený. Myslím, že to všechno spočívá v tom, že je opravdu nadšený, že si může hrát s jiným psem.” řekl Noah na sociálních sítích.

“Nejraději se ráno a odpoledne mazlí, hraje si s aportem a já ho honím po domě. Nemyslím si, že by je Wallace neměl rád.” se usmívá populární mistr tohoto svérázného Gorkého.

Share