Léta zanedbávaný pes z útulku se proměnil, když konečně pocítil lásku

Léta zanedbávaný pes z útulku se proměnil, když konečně pocítil lásku

Vždy je srdcervoucí pomyšlení na to, že někteří psi jsou zanedbaní nebo opuštění, ponechaní napospas na ulici. Chceme věřit, že všichni tito psi se dočkají šťastného konce, který si zaslouží.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jedním z těchto opuštěných zvířat bývala i šarpejec Violet. Ale jen do té doby, než ji našla Whitney Cummingsová a dala jí další šanci na život.”

Poté, co byla Violet tak dlouho zbavena lásky a citu, našla konečně rodinu ve Whitney. Nezištná láska této ženy k pejskovi, který potřeboval velkou pomoc, se dotkla srdcí milionů lidí na internetu.”

Proměna, kterou musela Violet projít, nebyla ničím jiným než úžasnou, ale také srdcervoucí, protože když ji Whitney adoptovala, byla na tom opravdu špatně. Bylo opravdu štěstí, že ji Whitney našla a dala jí další šanci na život.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když Whitney Violet uviděla, bylo štěně tak vyhublé, že když se jí dotkla, cítila její kosti. Violet měla také oči plné špíny a pohled, který všem věnovala, byl plný smutku.”

Bylo to osamělé štěně, které od nikoho jiného nepocítilo lásku.”

Vidět Violet v tak bezmocném stavu bylo prostě srdcervoucí.”

Když Whitney dostala pokyn vzít Violet domů, ujistila se, že ji nejprve vezme k veterináři. Na klinice zjistila, že pes váží pouhých 19,4 kilogramu, zatímco štěně jejího věku by mělo vážit 40 až 60 kilogramů. Je silně podvyživená a Whitney věděla, že se musí postarat o to, aby Violet co nejdříve dosáhla ideální váhy.

YouTube

Zdroj:
YouTube

První týden ve Whitneyině domě byl plný přizpůsobování.

Roky zanedbávání a deprivace způsobily, že Violet byla podezřívavá ke všem kolem sebe, a to včetně Whitney, která chtěla, aby byl pes pouze milován

Množství pozornosti a náklonnosti, které pes dostával od své nové rodiny, je pro ni ohromující a nové. Whitney očekávala, že se k ní pes bude chovat ostražitě, a tak se ujistila, že jí dává jen lásku a péči, zatímco si Violet zvyká v novém domově.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Jedním z nejsrdceryvnějších okamžiků, o které se Whitney podělila, bylo, když Violet poprvé dostala jídlo v domě.

Nejdříve se zdráhala do jídla sáhnout, ale když ho začala chroupat, pejskovi okamžitě zachutnalo a s chutí ho snědl

Hořkosladký byl také okamžik, kdy Violet poprvé ulehla do svého pelíšku. Byl to měkký a nadýchaný pelíšek, ve kterém se měla cítit co nejpohodlněji. Její váhání jen ukazovalo, jak s ní bylo v minulosti zacházeno. Zkoušela postel, jako by se sama sebe ptala: “Je to opravdu pro mě?”

Violet nakonec ulehla do postele a užívala si spaní v novém domově. Byl to tak emotivní okamžik, že se o něj Whitney podělila na internetu:

YouTube

Zdroj:
YouTube

Nakonec se Violet naučila Whitney a její rodině pomalu důvěřovat. Chodila k ní a lehala si k ní. Občas si sedne na gauč a tulí se ke své chlupaté mamince. Byly nerozlučné a Violet nikdy nebyla tak šťastná.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Whitney má v domě i další psy.”

Stali se z nich Violetini noví kamarádi, se kterými přes den běhá a hraje si. V noci Violet ráda odpočívá vedle Whitney, líbá ji a mazlí se s ní, dokud obě neusnou.

Během dvou měsíců od adopce Violet je zřejmá dramatická změna ve zdravotním stavu a celkové pohodě psa. Její stav se rozhodně zlepšuje a na povrch vyplouvá její bublinkový přístup. Z vystrašeného a osamělého štěněte se Violet proměnila ve zdravého a šťastného pejska.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Whitney projevovala Violet tolik lásky a laskavosti, a to vedlo k tomu, že se Violet proměnila ve šťastného a zdravého pejska. Jsme moc rádi, že se tihle dva našli.”

Podívejte se na video o Whitney a Violet níže!

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.”

Share