//function wptheme_stat() { // ?> // // Lev, tygr a medvěd byli zachráněni společně jako mláďata – po 15 letech jsou stále nejlepšími přáteli - carloskonig.com

Lev, tygr a medvěd byli zachráněni společně jako mláďata – po 15 letech jsou stále nejlepšími přáteli

Lev, tygr a medvěd byli zachráněni společně jako mláďata – po 15 letech jsou stále nejlepšími přáteli

Často se říká, že těžké časy vás mohou sblížit, a to je jistě případ tohoto dalšího příběhu. Divoká zvířata mohou být teritoriální, obranářská a jsou uzpůsobena k tomu, aby byla dravci – takže pokud nejsou obklopena ostatními svého druhu, budou pravděpodobně fungovat sama.

Někteří z nejnebezpečnějších predátorů žijí ve volné přírodě a lvi, tygři a medvědi patří k těm nejsmrtonosnějším. Takže když vyšel příběh o lvu, tygrovi a medvědovi, kteří byli nejlepšími přáteli, museli jsme se zastavit a udělat dvojí pohled.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Tato nepravděpodobná trojice byla zachráněna společně, když byla ještě mláďata, a od té doby je pojí nezlomné pouto. Poprvé se tato trojice proslavila na internetu, když útulek, ve kterém žijí, začal sdílet fotografie jejich blízkého přátelství na internetu, a od té doby si je zamilovali lidé po celém světě.

Už v roce 2001 byli při protidrogové razii v Atlantě nalezeni společně lev, tygr a medvědice, když jim bylo jen několik měsíců. Všichni byli vyděšení, podvyživení a nakažení parazity, takže po naléhavém veterinárním ošetření byli všichni tři převezeni do Noemova archa – zvířecí útulek v Locust Grove v Georgii.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Tři nejlepší přátelé se šťastně usadili v útulku a o 15 let později byl jejich příběh sdílen na Facebooku, aby ho viděl celý svět.

“Balú (medvěd), Leo (lev) a Šér Chán (tygr) jsou společně známí jako ‘BLT’ (Bear, Lion, & Tiger),” napsala svatyně. “Byli společně zachráněni v roce 2001 ze sklepa drogového dealera a od té doby jsou spolu. Jejich výběh má rozlohu asi 3 akry, přesto můžete většinu času najít všechny tři bratry poměrně blízko sebe. Společně jedí, hrají si, a dokonce spolu i spí.”

Facebook

Zdroj:
Facebook

Dravci od samého začátku dokazovali, že se všichni mýlili, a vykazovali známky silného pouta. A jak rostli, jen se stále více upevňovalo.

“Když je poprvé přivezli do útulku, byli Balú, Šere Chán a Leo zranění, vyděšení a drželi se jeden druhého pro útěchu,” řekla kurátorka Noemovy archy Allison Hedgecothová Huffington Post. “Už se navzájem vyhledávali, aby se utěšili, a projevovali si náklonnost tím, že se k sobě tulili, mazlili se a hráli si,” řekla Allison.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Překvapivé nebylo přátelství, které mezi nimi vzniklo jako mezi mláďaty, ale skutečnost, že toto přátelství přetrvalo, i když každý z nich dospěl do dospělosti.

“Před dosažením pohlavní dospělosti si zvířata mnohokrát vytvoří jedinečné vazby s příslušníky jiných druhů, takže nás to až tak nepřekvapilo,” řekla Allisonová BBC. “Překvapivé bylo, jak si toto pouto, tuto rodinnou jednotku, udrželi i v dospělosti.”

Balú (medvěd), Lev (lev) a Šér Chán (tygr) jsou společně známí jako “BLT” (Bear, Lion, & Tiger). Byli..

Přidal Útulek pro zvířata Noemova archa na Čtvrtek, 14. července 2016

Když každý z nich dosáhl dospělosti, BLT si nadále projevovali náklonnost a často byli viděni, jak se k sobě tulí nebo si spolu hrají. Přestože Balú, Leo a Šér Chán žili ve tříhektarovém výběhu, trávili většinu času v těsné blízkosti jeden druhého, stejně jako když byli mláďaty.

“To je důkaz, že spolu nejen soužití nebo soužití, ale že si skutečně užívají vzájemné společnosti,” řekla Allisonová Inside Edition.

Naše veřejná “oslava života” pro Shere Khana se bude konat v sobotu 26. ledna v poledne před stanovištěm BLT. Déšť..

Vložil Útulek pro zvířata Noemova archa na Pátek, 18. ledna 2019

Trojice se brzy stala velkým tématem pro svatyni a přitahovala návštěvníky z celého světa. Tisíce lidí se začaly dívat na facebookovou stránku útulku a BLT se brzy staly legendami.

Bohužel Leo a Shere Khan nedávno zemřeli a jediným zbývajícím členem trojice zůstal “něžný obr” Balú. Jeho dva nejlepší přátelé byli pohřbeni společně v oblasti rezervace, kde se rádi společně zdržovali, takže Balú se nikdy nebude cítit příliš daleko od svých dvou nejlepších přátel.

Myslíme si, že je úžasné, že se mezi těmito třemi vyvinulo tak blízké přátelství, a opravdu to dokazuje, že společné těžké časy mohou vytvořit pouto jako žádné jiné.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share