//function wptheme_stat() { // ?> // // Majitelka vyvěsí všechny předměty, které její kočka ukradla, na stojan u silnice, aby si je sousedé mohli vyzvednout - carloskonig.com

Majitelka vyvěsí všechny předměty, které její kočka ukradla, na stojan u silnice, aby si je sousedé mohli vyzvednout

Majitelka vyvěsí všechny předměty, které její kočka ukradla, na stojan u silnice, aby si je sousedé mohli vyzvednout

Kočky jsou jedním z nejlepších domácích mazlíčků na celém světě. Jsou to charismatičtí čtyřnozí domácí tuláci a v blízkosti svých majitelů jsou sladké jako bonbón.

Kočky mají také velmi sardonický smysl pro humor.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Stejně jako ostatní domácí mazlíčci však mohou být i kočky takovou náručí. Chovají se špatně na více způsobů, což často přivádí do problémů ne je, ale jejich nebohé majitele.

Lze je považovat za “skryté zloděje”.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Ať už si to připouštíte, nebo ne, kočky jsou známé tím, že si berou věci, které jim nepatří. Přesně to se stalo majitelce kočky, která zveřejnila nyní již virální fotografii na Redditu.

Stojí za to jí odpustit, co udělala? Pojďme všichni zjistit, o čem je tento vtipný příběh.

Zlomyslná kočka Esme a její část vtipného příběhu.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jarní období je nejlepším obdobím roku pro výsadbu různých druhů rostlin na zahradě. Je to nejrušnější období pro všechny pěstitele a milovníky rostlin.

Se všemi zahradními pracemi, které se tu a tam provádějí, zůstaly všude zahradnické materiály.

To si bohužel Esme vyložila špatně.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Myslela si, že jsou to “dárky” od přátelských sousedů. Kvůli nedorozumění jí nezbylo nic jiného, než si je samozřejmě přinést domů.

Přišel desátý dárek a Esmeina majitelka se rozhodla odhalit její “špinavé prádlo”.

Reddit/johnfilson

Zdroj:
Reddit/johnfilson

Na dvorku na ulici postavili šňůru na prádlo, na které visí pár zahradnických rukavic. Některé z rukavic však neměly své páry, to jednoduše znamenalo, že to nejsou obyčejné nějaké čerstvě vyprané rukavice.

Po přečtení humpoláckého nápisu na boku vše okamžitě dávalo naprostý smysl.

Reddit/johnfilson

Zdroj:
Reddit/johnfilson

“Moje kočka je zlodějka. Prosím, vezměte si tyto věci, pokud jsou vaše.”

Esmeina majitelka ji neúprosně stavěla na horké křeslo tím, že vysílala její prohřešky. Nechtěli mít ze spáchaného “zločinu” žádnou účast, a tak vše vrací právoplatným majitelům.

Stojí to za odpuštění, nebo ne?

Kočky nejsou skuteční “zloději”, i když je fakt, že velmi rády berou věci, které jim nepatří. Braním věcí se snaží ukrást nikoli cennosti, ale pozornost svého majitele.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Podle Be Chewy, “Kočky jsou přirození kleptomani – rády loví neškodné předměty v domácnosti a hromadí je pod postelemi, pohovkami, ledničkami a všude tam, kam vaše ruce snadno nedosáhnou. Jsou to chytrá stvoření, která používají krádeže jako taktiku pro získání pozornosti, hry a potravy, nebo se někdy prostě jen řídí svými zvířecími instinkty.”

No vidíte, tak se neunáhlujme v odsuzování Esme. Třeba se jen tak nudila a chtěla si zahrát na lovce mrchožroutů s jejich sousedy.

Tato vtipná fotka se stala virální a lidé o ní začali mluvit.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Víte, že lidé na internetu jsou tak kreativní a hraví ve svých myšlenkách. Jak se dalo očekávat, spousta lidí přišla se svými domněnkami, otázkami a někteří se dokonce podělili o své zkušenosti, které byly stejné jako to, co udělala Esme.

Uživatel Redditu MizchiefKilz komentoval:

“Měli jsme takového psa. Bydleli jsme na venkově, takže všichni měli volně pobíhající psy. Naučili jsme ho aportovat noviny, pak začal aportovat noviny všech a nosit je k nám domů. Pak kradl boty, baseballové rukavice, dýně, všechno, co se mu vešlo do tlamy, a nosil to ke dveřím. Předpokládám, že si prostě myslel, že má chodit pro věci, a nevěděl, co je na našich konkrétních novinách zvláštního.”

“Jednoho dne ho soused viděl, jak běží přes dvůr a honí ho tři stavební dělníci. V puse měl tašku od McDonalds.”

Pexels

Zdroj:
Pexels

Doufáme, že se Esme konečně poučila, a snad už nebude utíkat s cizí rukavicí v puse. I když všichni víme, že to je téměř nemožné.

Jen čas ukáže, kdy se zase vrátí od odnášení těch dárků, které leží na dvoře.

Prosím SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share