//function wptheme_stat() { // ?> // // Malé slůně okouzluje návštěvníky safari roztomilými jazzovými tanečními pohyby - carloskonig.com

Malé slůně okouzluje návštěvníky safari roztomilými jazzovými tanečními pohyby

Malé slůně okouzluje návštěvníky safari roztomilými jazzovými tanečními pohyby

Dospělí sloni jsou majestátní tvorové, kteří berou lidem dech svou královskou a klidnou povahou. Jejich mláďata jsou ale pořádná trdla! Tito drobečkové rádi předvádějí show se svýma velkýma ušima a chobotem, který ještě neumějí tak docela ovládat.

A jedno malé slůně je toho dokonalým příkladem.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Video na YouTube s názvem “Dancing Baby Elephant” (Tančící slůně) ukazuje schopnost jednoho malého slůněte předvést pohyb a není překvapením, že se stalo virálním.

Toto video se natáčelo v Jihoafrické republice v rezervaci Sabi Sands Game Reserve, která sousedí s Krugerovým národním parkem.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Na začátku klipu můžete vidět slůně uprostřed prašné cesty, jak kolem sebe máchá chobotem.

Zajímavost: Sloní chobot je spojením nosu a horního rtu. Každý den tráví 12-18 hodin pojídáním trávy, rostlin a ovoce a pomocí dlouhých chobotů cítí potravu a zvedají ji do tlamy.

Unsplash/Hu Chen

Zdroj:
Unsplash/Hu Chen

Zvědavé slůně přichází přímo k natáčejícím lidem a natahuje chobot, aby si přivonělo k přátelským návštěvníkům. Když už jste si mysleli, že je slůně samo, uvidíte, jak těsně předtím, než slůně přistoupí k natáčejícím lidem, přejde přes obrazovku mnohem větší slůně.

V tu chvíli začnete vidět, jak z křoví obklopujícího prašnou cestu vychází jeho stádo.

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Z ničeho nic začne slůně opravdu tančit. Kope nohama nahoru a přitom houpe chobotem a hopsá hlavou.

Když slůněti zdánlivě dojdou pohyby, začne poskakovat po jedné noze a je to ta nejroztomilejší věc na světě.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Když slůně natáhne nohy a zavěsí je do vzduchu, začne se před kamerou opravdu předvádět. Tohle mládě se před kamerou vůbec nestydí – možná proto, že má nablízku celé stádo slonů, kteří ho chrání.

Obrovská velikost větších slonů vám vyrazí dech. Můžete je vidět, jak se pasou v pozadí, zatímco hloupé mládě tančí pro lidi na silnici.

Když v pozadí hraje píseň “Baby Elephant Walk”, vypadá to, jako by ta píseň byla určena právě pro tohoto malého tanečníka.

Henry Mancini napsal “Baby Elephant Walk” v roce 1961, tedy daleko dříve, než se toto slůně narodilo. Původně byla napsána pro film Hatari, ale o tolik let později se dokonale hodí k tanci tohoto mláděte.

https://www.youtube.com/watch?v=b1z4JfxFb6c&t=7s

Na konci videa si slůně začne hrát s kamenem na silnici a kutálí ho nohama.

Lidé na YouTube si tančící slůně zamilovali. Rychle se stalo virálním a vlny diváků sledovaly toto vtipné a roztomilé video

Není divu, že se toto roztomilé slůně stalo virálním – jak byste se mohli nechtít dívat na tančící roztomilé stvoření? Sociální média/technologie nám otevřely mnoho dveří a dávají nám možnost vidět části divoké přírody, které jsme dříve vidět nemohli.

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Tohle malé slůně je rozkošné sledovat. Je vidět, že si to užívá, a je úžasné vidět slony šťastné a prospívající ve svém přirozeném prostředí. Jak sladké!

Podívejte se na video se slůnětem níže!

Prosím, Sdílejte toto video se svými přáteli a rodinou.

Share