//function wptheme_stat() { // ?> // // Manželka volá manželovi kvůli “muži za dveřmi”, který sleduje jeho a dceru na vozíku - carloskonig.com

Manželka volá manželovi kvůli “muži za dveřmi”, který sleduje jeho a dceru na vozíku

Manželka volá manželovi kvůli “muži za dveřmi”, který sleduje jeho a dceru na vozíku

V našem životě jsou drobnosti, které děláme a které mnoho lidí nedokáže. Není to něco, co bychom opravdu mají si uvědomit, zejména pokud to nemá dopad na náš každodenní život. Přesto jsou drobnosti, jako je dostupnost a snadný přístup, výsadami, které často nebereme v úvahu. Pro jednu dívku v Severní Karolíně vyžadoval pomoc dokonce i vstup do vlastního domu. Naštěstí se někdo rozhodl v tomto vánočním období pomoci.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jedna dospívající dívka v High Pointu v Severní Karolíně nedávno dostala dárek od neuvěřitelně laskavého samaritána, který jel náhodou kolem.

YouTube

Zdroj:
YouTube

“Když pak v podstatě vystupuje z autobusu, má na tváři trochu zamračený výraz, jako že už je to tady, couvejte, za chvíli půjdete po těch schodech nahoru,” řekl Anthony Belton, otec dívky.

Anthony Belton má se svou dcerou Almay běžnou rutinu. Když se vrátí ze školy, čeká na ni venku, aby jí mohl pomoci dostat se do domu. Almay je na invalidním vozíku a schody do domu jsou pro ni samotnou nedostupné.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Je to velká nepříjemnost a dívka nemá ráda, když jí někdo pomáhá!

YouTube

Zdroj:
YouTube

“No, bylo to docela těžké hlavně pro ni, protože v podstatě chodí nahoru a dolů po schodech, takže v podstatě neustále naráží a shazuje schody, a vidíte, jak skáče a poskakuje. A pak je to zároveň těžké pro mě, když se potýkám se zády a stárnu, ne mládnu,” Anthony Belton řekl.

Jako každý teenager chce být nezávislá. Se schody v přední části jejího domu to ale není tak snadné. Alespoň ne do té doby, než Almay jednoho dne uviděl z autobusu vystupovat úplně cizí člověk a rozhodl se jí pomoci.

Jednoho dne zaklepal na dveře muž.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Muž u dveří se představil jako Joe Hill. Hill zaparkoval před domem svůj mohutný náklaďák a přišel si s rodinou promluvit, ačkoli ta neměla tušení, kdo to je. Hill je majitelem firmy Premier Waterproofing a v oblasti prováděl nějaké práce, když si všiml situace na autobusové zastávce.

Když viděl každodenní situaci, věděl, že může pomoci.

YouTube

Zdroj:
YouTube

“Nevadilo by vám, kdybych sem přišel a postavil vám rampu jen tak? A on mě tak trochu dostal. Trochu jsem se na něj divně podíval a řekl: ‘Jo, musí v tom být nějaký háček. Není to nic zadarmo. Haha,” Anthony Belton řekl.

Je neuvěřitelné, že Hill nežertoval. Příští pondělí se objevil v domě s partou a dal se do práce, aby pro rodinu postavil rampu! Když skončil, dodržel své slovo – bez honoráře a bez placení.

Pro Beltona to bylo šokující – takhle se lidé v reálném životě nechovají.

YouTube

Zdroj:
YouTube

I když se cítil trochu přetažený, výraz jeho dcery, která dokázala sama přijít až k domu, byl opravdu dojemný.

“Mohu jen říct, že nic na světě nedokáže vykouzlit úsměv na tváři táty, než když vidí úsměv svých dětí, zvláště když vidí něco, co ji bude bavit. Nic,” Anthony Belton řekl.

Hillova odpověď byla krátká a stručná.

“Viděl jsem potřebu a věděl jsem, že se o ni dokážu postarat, a šel jsem od toho,” řekl Hill řekl.

Zdá se, že v této bláznivé době je kolem Vánoc ještě trochu kouzla, že?

YouTube

Zdroj:
YouTube

Podívejte se na video níže!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share