Milující německý ovčák ukládá čtyřleté dítě do postele

Milující německý ovčák ukládá čtyřleté dítě do postele

Ne nadarmo se němečtí ovčáci často využívají jako služební psi – jsou vysoce inteligentní a mnoho z nich lze vycvičit k práci i ochraně.

Shodou okolností jsou při správném výcviku také výbornými rodinnými mazlíčky. Dobře se jim daří v blízkosti dětí a dokážou být věrní i klidní.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Baron the GSD

Vezměte si Barona, německého ovčáka, který převzal postelové povinnosti za čtyřletého lidského bratra Alexandra.

Je to ta nejroztomilejší a nejchlupatější chůva, jakou jsme kdy viděli!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Profil tohoto zvláštního psa v pořadu Inside Edition od jeho nahrání zhlédlo téměř 7 milionů lidí. Tehdy uvedli:

“Baron, německý ovčák, má se svým malým bratrem Alexandrem ten nejroztomilejší rituál před spaním. Všechno duo uklidí hračky, pomodlí se a pak se nechá uložit svým nejlepším kamarádem. Po pohádce a pár polibcích na dobrou noc…”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Čtete správně – Baron má na starosti přípravu chlapce do postele, dá mu pusu a dokonce zhasne světlo, jak by to udělal rodič!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Bonus: Alexandr se s Baronem o večerce opravdu nemůže hádat! Je to geniální!”

Pomoc v domácnosti

Pokud jste si mysleli, že ukládání čtyřletého dítěte do postele je působivé, měli byste vědět, že Baron také pomáhá Alexandrovi uklízet jeho hračky

Ti dva byli vždycky nejlepší kamarádi. A i když za normálních okolností by mít psa a dítě znamenalo práci navíc, zdá se, že tohle štěně si vybírá práci.”

Instagram

Zdroj:
Instagram

Seznam Baronových zvláštních vlastností se zdá být nekonečný. Ve skutečnosti pomáhá i s jinými povinnostmi, než je péče o děti.”

Dokonce umí naložit myčku!”

Někdo Barona naučil zvládnout a možná i užít si všechny věci, které nám připadají v našich dnech únavné. Představte si, co všechno byste zvládli, kdybyste měli takového ochotného psa!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Baron nezná hranic

Jako by seznam jeho dovedností nebyl dost působivý, Baron umí také uvařit kávu.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Dva cukry a trochu psích slin, prosím!

Instagram

Zdroj:
Instagram

Ještě působivější je fakt, že Baronovi bylo pouhých 10 měsíců, když se tohle všechno naučil. A na seznamu jeho domácích prací bylo i vysávání a utírání prachu.”

Asi vás nepřekvapí, že Baron má i vlastní stránku na Facebooku a účet na Instagramu. Poslední aktualizace proběhla v říjnu, ale můžete si ji prolistovat a podívat se na Baronova štěňátka s jeho partnerkou Audi!

Zásluhy jsou na místě

Baron není úžasný jen proto, že je to německý ovčák, ale i proto, že měl velmi propracovaný výcvikový režim. Jeho majitel napsal na Facebook, aby varoval lidi, že pouhým pořízením GSD nezískají psa, jako je on.

“Prostě to dám všem k přečtení. Stále častěji se setkávám s komentáři typu ” wow super pes, teď chci německého ovčáka, aby dělal to a to.” 📍 podívejte, němečtí ovčáci k vám nepřijdou “jako baron” – přijdou prostě jako pes, který bude potřebovat správné vedení, zacházení a vedení z vaší strany. Baronovi jsem věnovala nespočet… nespočet hodin, abych z něj udělala to, čím je dnes. Němečtí ovčáci se snaží učit, jsou tvrdohlaví, tvrdohlaví, dychtiví se zavděčit..což z výcviku dělá pro některé hračku, pro jiné noční můru. Nejsou to nejjednodušší plemena a rozhodně to není plemeno jen tak pro někoho! Líbí se mi, že Barona tolik lidí obdivuje, a myslím, že je výjimečným vyslancem plemene. Ale uvědomte si prosím, že takoví nepřicházejí jen tak.. Chce to krev, pot a slzy, aby z toho byl drsňák!”

Nezapomeňte sjet dolů a podívat se na rozkošné postelové pošťuchování mezi Baronem a Alexandrem.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share