Mladá žena najde své milované štěně, které strávilo 3 dny v bahně –

Deště, které postihly město Petropolis v Brazílii, způsobily v obci mnoho mimořádných událostí. Zcela neobyvatelné domy, životy unášené proudem a stovky postižených – to je část toho, co po sobě zanechal sesuv půdy.

Uprostřed tolika negativních jevů chtěl jeden muž vidět světlo na konci tunelu. Důvodem, proč se nevzdal naděje, byl pes, který s ním sdílel tolik radosti. Občan se obrátil na příslušné orgány s žádostí o pomoc při hledání svého milovaného Hyota.

Kredity: facebook Marcos Tavares
Kredity: facebook Marcos Tavares

Nikdy se nemůžeme vzdát. Věděl jsem, že jsi v pořádku, věděl jsem, že žiješ!“, řekl Maicon podle místních médií. Tyto výrazy byly zabarveny blankytem radosti, který se do výše zmíněného obyvatele Petrópolisu nevešel.

Kredity: facebook Marcos Tavares
Kredity: facebook Marcos Tavares

Velmi důležitou roli při tom sehráli úředníci z ministerstva životního prostředí a ochrany životního prostředí. Jejich činům komunita tleskala a jejich práce uprostřed bahna zanechává obraz naprosté lidskosti.

Kredity: facebook Marcos Tavares

Hyoto byl v dobrém zdravotním stavu. Poté, co ho vykoupali, se dostal do náruče Maiconovy rodiny. “Dlouho mlčel, ale mysleli jsme si, že je stále naživu. Mé dceři je šest let, bude šťastná a on jí bude ležet na klíně.” zmínil se vzrušený otec rodiny.

V Petropolisu stále probíhají záchranné práce a naděje na nalezení života uprostřed tolika negativních událostí je stále živá. Doufáme, že Maicon a jeho pes Hyoto nebudou jedinými privilegovanými.

Share