Mladá žena najde za oknem podřimující veverky –

Mladá žena najde za oknem podřimující veverky –

Do domu Ludwiga C. Timma v Německu pravidelně přilétaly veverky. A to natolik, že si v jednu chvíli všiml, že na jeho okenním parapetu jsou zvláštním způsobem uspořádané větvičky.

Výše zmíněného pána ani ve snu nenapadlo, že si tito hlodavci z tohoto místa udělali oficiální útočiště pro své spaní. Hnízdo se budovalo pomalu, ale jistě. Za několik hodin už veverky klidně spaly.

“Je to velmi dobrá náhoda [que eligieran ese lugar]. Viděli jsme, jak veverky rostou” ludwig se zmínil o digitálních médiích The Dodo. Protože mladíka profese fotografa stále provázela, rozhodl se celý zážitek zdokumentovat.

Ludwig Timm

Nejprve jsme si všimli jen několika větviček ležících na okenním parapetu. Mysleli jsme si, že je tam zavál vítr. Pak jsme si všimli, že staví veverky” ludwig se zmínil, když si všiml jedinečného uspořádání větviček.

Ludwig Timm

“Měl jsem velké štěstí, že jsem mohl vyfotit spící veverky. Normálně jsou uvnitř hnízda, ale ten den bylo teplo, takže spaly tam, kde jsem na ně viděl.” takto popisuje profesionální fotograf okamžik, kdy takovou událost zachytil svým fotoaparátem.

Ludwig Timm

Ludwig počítá: “Je to velmi dobrá náhoda [que eligieran ese lugar]. Viděli jsme, jak veverky rostou.” Divoká příroda se dostává doprostřed moderního života. A když si pomyslím, že to jsme my, kdo narušuje jejich prostor.

Share