Mladému muži dojdou klíče a zavolá na svou kočku, aby mu otevřela dveře –

Mladému muži dojdou klíče a zavolá na svou kočku, aby mu otevřela dveře –

zapomněli jste někdy klíče od domu? Drtivá většina lidí, kterým se to stalo, ví, že je to velmi znepokojující zážitek.

Přesně to se stalo Julii Maro, argentinské dívce, která byla příjemně překvapena když jí její kočka přiběhla otevřít dveře.

Julia Maro
Julia Maro

Uvnitř jejího bytu byla jako obvykle její kočka. Nečekala však, že poté, co na něj sladce promluvila a požádala ho, aby otevřel dveře, kočička její prosbě dokonale porozuměla a za kratší dobu, než si myslela, už byly dveře otevřené.

Julia Maro

Byla tak překvapená, že jí zachránil den, že ho vzala do náruče a poděkovala mu za obrovské gesto. Julia řekla, že po tomto dni, je její kočka ještě výjimečnější, než byla, protože nebýt jeho, musela by jít k zámečníkovi.

Julia Maro

Ten okamžik byl tak nezapomenutelný, že ho chtěla zaznamenat, i když pochybovala, že by kočka reagovala tímto způsobem. A protože kočička otevřela, video bylo okamžitě sdíleno a dočkalo se více než dvou milionů zhlédnutí a tisíců komentářů.

Julia Maro

Tento příběh může být pobídkou pro více lidí, aby vlastnili kočky, kromě toho, že je budou milovat a starat se o ně, jim poskytnou výcvik, který jim pomůže v situacích, jako je ta Juliina. Z toho je také zřejmé, že psi nejsou jedinými přáteli člověka.

Share