Mladý muž opustil prestižní zaměstnání ve Švýcarsku a odjel do Afriky zachraňovat zvířata –

Mladý muž opustil prestižní zaměstnání ve Švýcarsku a odjel do Afriky zachraňovat zvířata –

Dean Schneider je výjimečný člověk a toto prohlášení není součástí reklamní propagandy. Uznání kvalit tohoto člověka vychází z činů, které v posledních letech vykonal.

Schneider se rozhodl opustit své zaměstnání a věnovat se péči o zvířata v nouzi. Než se rozhodl, musel zhodnotit způsob svého života ve Švýcarsku. Po provedení nezbytných změn však nelituje.

Dean Schneider

S vírou v srdci se rozhodl opustit Švýcarsko a podniknout všechny vhodné kroky, aby přispěl k růstu charitativní organizace Hakuna Mipaka se sídlem v Jižní Africe. Dodnes svého rozhodnutí nelituje.

Dean Schneider

Hakuna Mipaka má 300 hektarů půdy vyčleněné pro zvířata, která byla dříve postižena. Veškeré provozní náklady hradí společnost Schneider systematicky a povoleny jsou i dary od komunity.

Dean Schneider

Schneider, kterému je teprve 26 let, má v oblasti ochrany a péče o volně žijící zvířata tolik zkušeností jako každý odborník. Moudrost přichází s praxí a on svou novou profesí žije ze dne na den.

Dean Schneider

Zatímco lidská společnost denně bojuje mezi materiálním a etickým, zvířata, která neznají jiný způsob života než ten, který jim diktuje jejich instinkt, nesou následky lidských rozhodnutí.

Dean Schneider

Název organizace je svahilský výraz, který znamená bez hranic. Tento muž vždy cítil potřebu udělat pro přírodu více. Svět potřebuje více takových lidí.

Dean Schneider

Než udělal krok, který mu změnil život, Schneider pracoval jako finanční plánovač. To však k uklidnění jeho duše nestačilo.

Schneider má na Instagramu 10 milionů sledujících, kde ukazuje proces péče o zvířata a zveřejňuje relativní snímky živých tvorů, které zachránil.

Schneider by tuto práci nemohl dělat sám. Stojí za ním tým lidí, kteří se věnují péči o zvířata.

Dean Schneider

Mým posláním je oslovit co nejvíce lidí a vzdělávat je o divoké přírodě a kráse zvířecí říše. Věřím v sílu znalostí, vášně a vizuálních příběhů, které mohou změnit vnímání lidí a zachránit divokou přírodu.” zmínil na sociálních sítích dobrosrdečný mladý muž.

Dean Schneider

Kdokoli na světě může přispět pomocí Hakuna Mipaka. Stačí sledovat tento projekt na sítích a pochopíte, jak tato chvályhodná iniciativa funguje a jak ji chránit.

Zdaleka nejde o reklamu, která uctívá osobu děkana Schneidera, je skutečnost, že dobré věci by se měly oslavovat a tleskat jim.

Dean Schneider

“Buďte šťastní, když děláte to, co umíte nejlépe.”by mohlo být motto tohoto bývalého finančního poradce. Nebo ještě lépe: “Hakuna Mipaka navždy” aby rozvíjel svou lásku ke zvířatům.

Share