//function wptheme_stat() { // ?> // // Moderní píseň se starými filmovými hvězdami je kouzelná - carloskonig.com

Moderní píseň se starými filmovými hvězdami je kouzelná

Moderní píseň se starými filmovými hvězdami je kouzelná

Technologie dala lidem možnost vytvářet věci, o kterých se jim dříve ani nesnilo, zejména pokud jde o videografii a hudbu. Toto video je neuvěřitelným mash-upem klasických filmových hvězd z počátku 20. století, které tančí na novodobou píseň Bruna Marse “Uptown Funk” Jak se mu to podařilo, je až zarážející, doslova to vypadá, jako by tyto staré filmové hvězdy skutečně tančily na Bruna Marse.

Existuje důvod, proč se to stalo virálním, opravdu se mu to povedlo!

Filmové hvězdy ze “zlatého věku” v Hollywoodu tančí na “Uptown Funk” v tomto mash-up videu a je to geniální.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Nerd Fest UK je kanál na YouTube s více než 40 tisíci odběrateli. Jejich video s klasickými filmovými hvězdami, které se pouští do populární písně Bruna Marse, vyvolalo na sociálních sítích obrovské vlny.

Video začíná scénou z filmu “Rudovlasá žena” z roku 1932. Ve scéně si herečka naloží vinylovou desku a začne hrát skladba ‘UpTown Funk’. V tu chvíli začíná ta pravá zábava.

Píseň Bruna Marse hraje dál a na hudbu tančí filmové hvězdy z úplně jiné éry známé jako “Zlatý věk”.

Při prohledávání klipů z filmů z let 1920-1960 našel Nerd Fest UK všechny dokonalé klipy, díky nimž hollywoodské hvězdy plynule tančí na píseň oceněnou Grammy.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Různé slavné filmy z první poloviny 20. století jsou dokonale seřazeny s novějším hitem. Filmy jako “Take Me Out to the Ball Game” z roku 1949, kde se slavná stepovací scéna přesně hodí k “Uptown Funk”

‘The Skys the Limit’ a ‘Small Town Girl’, obě z roku 1953, jsou uvedeny zády k sobě. Následují další skvělé filmy, jako například ‘Way Out West’ z roku 1937.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Každý film uvedený na ohromujícím displeji se shoduje s písní, která je na vrcholu hitparády. Ve většině scén je vynikající tanec, to pravděpodobně pomohlo dobře se spojit. Přesto by to byl nesmírně náročný projekt, jen samotné vyhledávání klipů by bylo časově náročné.

Snímek obrazovky na YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

‘Stormy Weather’ z roku 1943, ‘Shall We Dance’ z roku 1937 a Easter Parade z roku 1949 mají epické scény na konci videa. Je těžké uvěřit, jak dobře píseň ladí se starými filmy, na druhou stranu, Bruno Mars má opravdu atmosféru jako ze staré školy.

Když se píseň blíží ke konci, mash-up využívá některé z nejpůsobivějších tanečních scén ze “zlatého věku”

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Posledních třicet vteřin videa jsou zdaleka nejlepší klipy, které začínají v čase 4:22 slavnou scénou převracení ve filmu “Lady Be Good” z roku 1942. Poté uvidíte část z filmu ‘Panama Hattie’ z roku 1942, kde tři tanečnice skáčou z balkonu rovnou do rozštěpu.

Končí to smrští úžasných scén ze starých filmů, poslední je jediná, která je novější než z roku 1960, ‘That’s Entertainment, Part 2’ z roku 1976.

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Toto je jeden z nejsenzačnějších mash-upů, které jsem kdy viděl, načasování a synchronizace jsou vynikající. Chcete-li vidět staré filmové hvězdy tančit na “Uptown Funk”, podívejte se na níže uvedené video!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share