Muž 27 let sbírá kovový šrot a za peníze krmí koťata bez domova –

Muž 27 let sbírá kovový šrot a za peníze krmí koťata bez domova –

Přestože je mu 80 let muž z Connecticut, Spojené státy americké se rozhodl, že část svých příjmů jako obchodník se šrotem použije na krmení pouličních koček. Mohl si vybrat, že si bude užívat života v klidu, ale raději se svým časem a prostředky naloží užitečně.

Pro Willieho Ortize je to náročný úkol, který vyžaduje čas a odborné znalosti ale tento muž dokáže zajistit, aby kočky nikdy neměly nedostatek jídla. Přesto dává kočkám jídlo do tlamy už téměř 28 let.

Jeho srdce je rozhodně velmi ušlechtilé, a to nejen proto, aby získal peníze na krmení tolika koček v nouzi, ale také proto, aby poskytuje jim také základní veterinární péči.

Willie říká, že ho k této práci přimělo to, že se stal svědkem špatného odvozu kotěte z komerčního zařízení: “Lidé ho odváděli ven a já viděl, že potřebuje pomoc. Vím, že mi ty kočky nerozumí, ale musím něco udělat.”řekla.

Vzhledem k tomu, že se této práci věnuje již řadu let, považuje se za nerozlučného přítele všech koček v ulici. Za peníze, které vydělá prodejem kovového šrotu, nakupuje ve velkém množství sušenky a sardinky, aby nakrmil stáda koček.

Naštěstí pro tohoto štědrého dědečka se jeho činnost dostala k uším mnoha lidí, kteří se mu rozhodli pomoci. Tento příspěvek pochází nejen z tohoto kraje, ale i z jiných částí světa. Jejich práce dosáhla takového stupně, že mají účet na adrese GoFundMe.

K lidem poskytujícím finanční a jinou podporu se přidala i žena jménem Kathleen Schlentzová, která o Williemovi napsala následující: “Jmenuji se Kathleen Schlentzová a tuto kampaň vedu pro svého dobrého přítele Willieho Ortize. Osmdesátiletý Willie každý den hledá kovový šrot ve svém rodném městě East Hartford a okolních městech. Naloží svůj náklaďák a pak prodává to, co nasbírá, aby si koupil krmivo pro kočky. Nyní vzdáváme hold jeho práci v oblasti Hartfordu a East Hartfordu v Kalifornii a pomáháme mu pokračovat v jeho poslání.”.

Bez ohledu na špatné počasí se Willie každý den vydává ven, aby vyřídil i ty nejmenší potřeby. Říká: “Lidé se mě ptají, proč je krmím každý den, nebo mi říkají, že je krmím moc. Jíte každý den, že? Vy máte tři jídla denně, zatímco oni jedí jednou za 24 hodin.”.

Tato chvályhodná práce má nyní velké množství pomocníkůvýtěžek je určen na krmení koček a veterinární péči. Tento příběh je jen jedním z příkladů toho, že i s málem lze v tomto světě bez lásky dosáhnout mnohého.

Share