Muž najde mimořádně krásného stříbřitého brouka –

Muž najde mimořádně krásného stříbřitého brouka –

Michael Farmer se procházel po svém pozemku, když ho zaujalo něco lesklého. To, co vypadalo jako kus kovu na stromě, byl brouk se vzhledem podobným brnění. Jakmile k němu slunce dosáhlo, odrazilo ultrafialové paprsky do zraku překvapeného pána.

Proto se Farmer rozhodl vyfotografovat brouka na listu stromu guava. Vizuální efekt, který výše popsaný obraz poskytoval, byl bezpochyby jedním z nejkrásnějších, které mohl majitel nemovitosti ocenit.

Michael Farmer

Michael se právě setkal s jedním z nejunikátnějších brouků na světě. Její vědecký název je Chrysina limbata a žije pouze ve Střední Americe. Tohoto krásného živého tvora vzal zvědavý fotograf do rukou, aby ho lépe ocenil.

Michael Farmer
Michael Farmer

Když Michael vzal brouka do rukou, zůstal stát jako ochranný mechanismus. Díky tomuto vzhledu bylo velmi snadné ji pozorovat několik minut, které byly využity k získání co nejlepší fotografie.

Michael Farmer

Byl jsem ohromen, jak je krásný, nikdy jsem nic podobného neviděl. [Era] jako zrcadlo. Naprosto dokonalý odraz v broukovi. Opravdu jedna z nejkrásnějších věcí, které jsem kdy viděl” řekl Farmer digitálním médiím The Dodo.

Michael Farmer

Nevěřím, že se takto prodávají živí tvorové. Vrátil jsem ho zpátky na strom a on rychle odletěl.” řekl michaelovi. Za zmínku stojí, že tento druh je značně postižen rostoucím úbytkem svého životního prostředí a také proto, že jsou prodávány sběratelům pro svůj exotický vzhled.

Michael Farmer

“Na hmyz moc nejsem. [Pero] pořád jsem z toho v úžasu. Už se nemůžu dočkat dalšího.” ukončeno Michael. Tento okamžik se bezpochyby nesmazatelně zapíše do paměti tohoto pána a díky technologiím si ho může připomenout pomocí fotografií.

Share