Muž našel zatoulaného březího pitbula, který má každou chvíli porodit

Muž našel zatoulaného březího pitbula, který má každou chvíli porodit

Když se vydáte do útulku pro zvířata, můžete si domů vzít nejrůznější zvířata. Většinou se lidé zajímají o mladá, známější plemena, ale to není pro každého!

Pexels

Zdroj:
Pexels

Psi senioři a psi s postižením jsou stejně potřební jako ostatní psi!

Pexels

Zdroj:
Pexels

Ne každému životní situace dovoluje adoptovat psa s potřebami, ale pro vzácného člověka s velkým srdcem, který jde do útulku s tím, že chce adoptovat psa s nějakými potřebami, jsou možnosti nekonečné.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jeden muž věděl, že chce adoptovat budoucí psí mámu z útulku.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Pro březí fenky se neuvěřitelně těžko hledá domov, většinou proto, že lidé nechtějí řešit vrh štěňat hned poté, co si domů přivedou nového psa! Ačkoli se to většině lidí může zdát jako nepříjemnost, Joshua Feeney chtěl přesně tohle:

YouTube

Zdroj:
YouTube

Josh si prostě myslel, že by bylo “fajn” ujmout se březího psa!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Roztomilou holčičku našel bezdomovec na chatě svého kamaráda a věděl, že tento okamžik je mu souzený. Nikdy nebyla v domě a okamžitě se přizpůsobila domácímu životu. Bylo jasné, že Joshovi plně důvěřuje a ví, že je v naprostém bezpečí. Jakmile se zabydlela, dal jí jméno Kaia.

Josh ji téměř všude nosil s sebou, protože byla tak těhotná!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Koupil jí porodní vanu (velký bazén s dekami uvnitř) a chodil domů z práce, jen aby se v ní s ní povaloval! Jak se blížila “velká chvíle”, Josh se snažil ze všech sil postarat o všechny její potřeby.

Chovala se čím dál víc, jako by byla připravená porodit!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Josh věděl, že se blíží čas, když začal z jejího velkého bříška slyšet zvláštní zvuky! Do týdne začala rodit. Začala s jedním štěnětem a každou hodinu v noci vypustila další!

Nakonec měla šest zdravých štěňat.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Josh podle toho, s jakou lehkostí se o vše starala, poznal, že to není její první kolo. Přestože jedno malé štěně porod nepřežilo, stále měli zdravý vrh šesti mláďat, o který se museli starat!”

Josh jí nosil jídlo a vodu, když krmila a starala se o vrh.”

Jakmile mláďata vyrostla, začala se mnohem více pohybovat. Jakmile byla pohyblivá ona, byla pohyblivá i štěňata! Ráda se s ní honila po domě a stále žadonila o další jídlo. Přibližně v 9-10 týdnech se ke štěňatům začala chovat méně jako ke štěňatům a více jako ke kamarádům.

Máma si se štěňaty hrála na dvoře a žila ten nejlepší život na světě!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Brzy nastal čas, aby si všichni ti pejsci adoptovali. Byli v domě asi 16 týdnů, ale bylo na čase dát mamince pauzu. Pomalu, ale jistě všechna štěňata opustila dům a zůstali jen Josh a Kaia! Jako pro všechny rodiče je rozloučení s dětmi těžké, ale nutné. To vše díky Joshovi, který se rozhodl ujmout se psa, který potřeboval zvláštní pomoc!

Teď je Kaia stejně něžná a milující jako kdykoli předtím! Check out the video below!

Please SHARE this with your friends and family.

Share