//function wptheme_stat() { // ?> // // Muž postavil svému psovi vlastní obří chatu na zahradě, aby mu ukázal, jak moc ho miluje - carloskonig.com

Muž postavil svému psovi vlastní obří chatu na zahradě, aby mu ukázal, jak moc ho miluje

Muž postavil svému psovi vlastní obří chatu na zahradě, aby mu ukázal, jak moc ho miluje

Když si představíte psí boudu, co se vám vybaví?

Představujeme si, že si představíte malý domek, obloukový otvor pro dveře a okno a jednoduchou střešní krytinu.

Pokud je to vaše představa psí boudy, nedivili bychom se vám. Koneckonců, takhle žil Snoopy. Ale ne všechny psí boudy jsou takové. Některé mají okno, palubu a schody.”

Maya je border kolie, kterou vlastní stavební podnikatel.

Jejím tátou je David Connolly ze společnosti Fencing Decking Specialists NI. Na jejich facebookové stránce Connolly uvedl, že jejich firma se zabývá výrobou plotů a palub pro komerční prostory a soukromé domy.

Nabízejí i další služby, ale většinou se věnují venkovním prostorám, jako jsou květináče, přístřešky pro auta, kůlny a altány.

Díky těmto dovednostem se Connolly rozhodl dát svému psovi něco speciálního.

Vzpomínáte si na psí boudu, kterou jsme vám říkali, abyste si představili? Obáváme se, že ten bude brzy zahanben.”

Connolly si všiml, že Maya dává přednost pobytu na slunci. Když může, bere ji i na svá pracoviště a Maye se to zřejmě líbí.

Ve dnech, kdy zůstává doma, se Maya obvykle zdržuje na dvorku. Aby jí tedy Connolly zajistil mnohem pohodlnější místo, postavil jí psí boudu, nebo v jeho měřítku psí domek

Psí domek stojí jako důkaz Connollyho dovedností

Hned první, čeho si všimnete, je malý oplocený prostor kolem domku. Součástí plotu jsou také postranní květináče a červená poštovní schránka, abyste mohli být s Mayou v kontaktu, když je venku.

Pak vaši pozornost upoutají schody vedoucí na Mayin balkon. Ano, její psí bouda je vybavena místem, odkud by mohla dohlížet na pozemek

Střecha přesahuje i na balkon, takže může být venku a zároveň zůstat v chladu. V chladnějších dnech může zůstat uvnitř a pozorovat věci oknem.”

Connolly také vyjmenoval vybavení Mayiny chatky.”

Řekl, že Mayin majetek je vybaven izolovanou podlahou, nočním světlem pro útulné večery a malým topením, když přijde zima.”

Connolly také vysvětlil, že chatku zvýšil záměrně. Řekl, že jí to umožní vidět přes horní část plotu na kolemjdoucí, i když si lebedí uvnitř kabiny nebo u balkonu.”

Ale ani s luxusním psím bytem to stále není Mayino oblíbené místo.”

Connolly se svěřil, že když se vrátí po práci domů, Maya stále raději zůstává po jeho boku a uvnitř jejich domu.”

Kabinu využívá jen ve dnech, kdy není poblíž. Connolly řekl, že tak dává najevo, že si váží veškeré lásky, které se mu od Mayi dostává.

“Maya je moje nejlepší kamarádka,” řekl pro The Dodo. “Je to věrná společnice a já se ze všech sil snažím, abych jí co nejvíce zpříjemnil a zpohodlnil život. Postavit jí pohodlný domeček je to nejmenší, co pro ni mohu udělat.”

Podívejte se, jak si Maya užívá domeček, který její majitel postavil jen pro ni.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share