Mýval má radost, když vidí padat sníh, a snaží se ho chytit svými “malými tlapkami” –

Mýval má radost, když vidí padat sníh, a snaží se ho chytit svými “malými tlapkami” –

Zvířata jsou schopna obdivovat jakýkoli přírodní jev. To lze vysvětlit, když sledujeme video pořízené bezpečnostní kamerou, když majitel nebyl doma. Záběry se brzy staly populárními.

Akce mývala, který se snaží chytit sníh, zanechávají v pozorovateli zvláštní pocit. Tento savec je hlavním hrdinou videa, kde ukazuje svou něžnou stránku, když teploty klesají.

Přestože nebyl doma, díky bezpečnostnímu systému, který propojuje kameru s mobilním telefonem, mohl pozorovat, jak se mýval snaží sebrat sněhové vločky svými “malými tlapkami”. “Začal (dělat pohyby směrem k) obloze.” timothy řekl jednomu médiu.

“Když jsem si uvědomil, že skutečně honím sněhové vločky, napadlo mě hlavně to, že tohle video musím rozhodně zachránit, protože jsem věděl, že se na něj budou rádi dívat i další lidé. Rozhodně to není něco, co vidíte každý den”řekla.

“Ve městě je snadné si na zvířata zvyknout.”říká Timothy, který má o těchto savcích několik historek. Mývala bezpochyby předchází pochybná pověst podbarvená jeho vzhledem.

“Je zábavné zachytit takový okamžik a připomenout nám, že i (divoká) zvířata se mohou bavit a ukázat nějakou osobnost.” dokončila překvapená žena. Nutno podotknout, že viralizace videa na sebe nenechala dlouho čekat.

Share