Najdou ztracené štěně a adoptují jeho kamaráda, který ho nikdy nenechal na pokoji – a nejsou jediní, kdo to udělal

Najdou ztracené štěně a adoptují jeho kamaráda, který ho nikdy nenechal na pokoji – a nejsou jediní, kdo to udělal

Rodina přišla o milovaného domácího mazlíčka a nemohla se s touto ztrátou vyrovnat. Corky bylo jméno psa, který se z neznámých důvodů rozhodl opustit domov. Šest let se rodina snažila milovaného psa přivést zpět.

Ale díky útulku pro zvířata s názvem Humane Society of North Texas, se rodina Montezových znovu setkala se svým mazlíčkem Corkym díky správnému použití mikročipu, který mu byl umístěn, když byl ještě štěně.

Dlouhá léta se ztrácel z domova, aby se bezcílně potuloval ulicemi. Když ho našel výše zmíněný útulek, byl zachráněn před typickými okolnostmi života venku, ale k překvapení svých nadějných majitelů nebyl Corky sám.

“Corkyho jsme hledali asi šest měsíců, než jsme se přestěhovali, a věděli jsme, že je očipovaný a má obojek, takže jsme jen doufali, že se jednoho dne vrátí domů. Takže jsme byli velmi nadšení.”montez se zmínil: “Měl by se vrátit do svého domova.

“Byli jsme v šoku, když jsme se to dozvěděli. “Nemohl jsem tomu uvěřit.” zmínil otec rodiny.

Kapitán je jméno Corkyho společníka, který byl zřejmě s ním v posledních chvílích života na ulici. Když ho Montezovi uviděli, rozhodli se ho také adoptovat.

“Naše srdce roztála. Ve chvíli, kdy nám řekli, že se našli, věděli, že musí zůstat spolu.” zmínil dojatý otec rodiny.

“Jsou tlustí jako zloději. Kdykoli jde kapitán, Corky je vždycky s ním. Myslím, že mu Corky pomáhal na ulici, protože mu chybí oko. Vždycky ho nechá jíst prvního a vždycky si spolu zdřímnou. Corky se o něj stará shrnuje psí rutinu, vůdce rodinné skupiny.

Otec rodiny ujišťuje je velmi šťastný a hrdý na to, že může dát domov svému milovanému psímu společníkovi, ujišťuje nás také, že obě zvířata jsou šťastná, že mají nové místo, kterému mohou říkat domov.

Share