//function wptheme_stat() { // ?> // // Nejstarší štěně šťastně slaví 23 let života – - carloskonig.com

Nejstarší štěně šťastně slaví 23 let života –

Bully je čivava, která se narodila v roce 1999 a v současné době je jí 23 let, což je velmi vzácné. To mu však nebrání v tom, aby i přes svůj věk vedl plnohodnotný život. Poslední dva roky žil v psím útulku, když zůstal bez majitele.

Až do svých 21 let pobýval u staršího pána, jehož fyzická energie mu bránila v péči odpovídající jeho věku. Od té doby tráví zbytek svých dnů v domově pro štěňata, kde dostává spoustu lásky a kde je o něj pečováno, většinu času tráví dlouhým spánkem.

V závislosti na plemeni, velikosti a péči se pes může dožít 20 let. Ale to, že se dožije vyššího věku, je opravdu překvapivé. Ukazuje to, že dokud se o něj jeho předchozí majitel dokázal starat, dělal to s péčí, a proto Bulli stále může počítat dny.

Nebýt špatného zdravotního stavu, byl by naštěstí stále u svého majitele, lidé z organizace na záchranu psů The Mr. Mo Project mu přišli na pomoc. O dva roky později je Bulli stále na místě.

Jedno známé médium uvedlo, že jeho majitel byl hrdý na to, jakým psem se Bulli stal, ve skutečnosti řekl, že Bully byl “velký pes v těle malého psa“. To proto, že jeho zmenšená velikost neodpovídala jeho velké osobnosti.

Chris Hughes, ředitel domova, kde je pes držen, řekl, že byl překvapen Bullyho způsobem, řekl: “Bully je milý, nezávislý, mírný, tichý a má stařecký štěkot. I ve svém věku se rád snaží strkat do ostatních čivav”.

Na oslavě na počest Bullyho 23. narozenin byly balónky, klobouky a sušenky. Ředitel dodal: “Nemá moc zubů, tak jsme mu koupili měkké sušenky a rozdrobili mu je, aby si pochutnal. Moc rád spí, takže to je nejlepší pamlsek, který mu můžeme dát.”.

Jelikož je velmi starý, má tendenci usnout kdekoli. Chris i ostatní členové organizace se shodují na jedné věci, uzavřel: “Snažíme se oslavovat všechny skvělé věci, které se v našem domově dějí, protože velmi často se dějí i věci nepříliš skvělé“.

Share