Nově adoptované štěně se odmítá pustit svého nového tatínka –

Nově adoptované štěně se odmítá pustit svého nového tatínka –

Sam Clarence si nikdy nemyslel, že se jeho život změní k lepšímu, když se rozhodl adoptovat psa, který mu bude dělat společnost. Zajímavé na tomto novém vztahu je, že se z nich stali nerozluční přátelé.

Psa zachránili pracovníci útulku Bull Breed R. v Christchurchi na Novém Zélandu. Od chvíle, kdy se setkal se Samem, ho nezapomněl přivítat jedinečným způsobem, a to tak, že ho osahával.

“Musíme se neustále dotýkat jeden druhého. Je v tom velmi důrazný sam se na otázku o interakci se svým psem Stanleym zmínil.

Stanley je pes, který je ve velmi dobrém zdravotním stavu a jeho přítomnost je patrná. A to natolik, že když Sam dělá nějakou jinou práci, musí přerušit svou rutinu a nechat psa, aby ho osahával.

Sam takto popisuje, jak probíhaly první incidenty s tehdy šestiměsíčním psem.“Když jsme přijeli domů, byl vyděšený, trvalo mu hodinu, než pomalu vylezl z auta. Jakmile byl venku, dal jsem mu velkou koupel, jídlo a pohodlnou postel.”.

Před spaním se příběh odehrává takto: “Ležel za mnou a vždy se alespoň jednou tlapou dotýkal mých zad; když jsem se pohnul, pohnul se i on.” sam se usměje.

“Když řídím, musíme být v kontaktu, jinak mě k tomu donutí. Pokud se díváme na televizi, je to stejné. Budou na mě létat tlapy, dokud se ho nedotknu. Je to jen jeho výstřednost. Když nebudu poblíž, udělá to i mému spolubydlícímu.” takto Sam popisuje, co se děje, když řídí své auto.

“Žije proto, aby se líbil, takže jde s proudem. Je velmi šťastný a chvíli se směje. Nikdy jsem nepotkal psa s tak velkou osobností.” říká adoptivní otec, který je šťastný, že má Stanleyho po svém boku.

Share