Obchod pouští štěňata bez domova, aby se ochladila v klimatizovaném prostředí –

V San Luis de Potosí se nachází obchod který projevuje empatii ke všem formám života. A účelem těchto řádků je pogratulovat iniciativě zaměstnanců, kteří u vchodu poskytli místo k odpočinku toulavým psům.

Po celém vchodu do výše zmíněné prodejny je umístěno upozornění: ” Pozor na psa“. Důvodem tohoto pozorování není negativní charakter psů, ale to, aby návštěvníci respektovali prostor těchto zatoulaných psů.

V některých částech Mexika mají vysoké teploty určité negativní účinky na život lidí a zvířat. San Luis de Potosí není výjimkou, a aby se pokusili zlepšit zkušenosti některých psů, existují iniciativy podobné tomuto obchodu.

Keyht Gonzalez

Uživatel Facebooku zveřejnil příspěvek týkající se této iniciativy, který zmiňuje následující:Včera jsem byl v Ciudad Valles, když bylo hrozné horko, a šel jsem se podívat do Cuidado con el Perro a když jsem odcházel, viděl jsem tohle, zaměstnanci nechali psy ležet v klimatizaci a dokonce jim dali chladnou vodu.”.

Keyht Gonzalez

Obchod využil tohoto okamžiku, který vytvořili jiní lidé, aby získal reklamu. Ve skutečnosti se obchod nazývá “Pozor na psa”. I když manažeři nikdy neuslyší slovo díků, psovodi se jistě cítí s touto iniciativou velmi dobře.

I když se to zdá jen jako bezvýznamné gesto, život je pozitivně zabarvený, když vidíte, že je možné být lepším člověkem a změnit postoje lidí. A samozřejmě zlepšit zkušenosti pouličních psů.

Share