Obchod s obuví umožňuje štěňatům bez domova ukrýt se před deštěm ve svém obchodě –

Obchod s obuví umožňuje štěňatům bez domova ukrýt se před deštěm ve svém obchodě –

V mexickém městě Oaxaca je známý obchod, kde si toulaví psi mohou odpočinout v době deště nebo extrémního slunečního svitu. Také, zaměstnanci obchodu s obuví si byli dobře vědomi toho, že kdyby byli ponecháni sami sobě, mohl by je strhnout proud.

Tehdy pořízené snímky ukazovaly psovité šelmy velmi spořádaně a bez známek vzájemného nepřátelství. Pro některé uživatele sociálních sítí patřili psi seniorům, kteří se před deštěm schovali na jiném místě.

Marlenn Gonzalez

Dotyčný obchod s obuví se nachází v kolonii Reforma ve městě Oaxaca. Jeho popularita se zvýšila na desátou mocninu díky pozornosti věnované štěňatům, která již znají někteří zaměstnanci “Gran Zapatería”.

Marlenn Gonzalez

Marlenn Gonzalezová je zákaznicí obchodu s obuví a je součástí komunity, která se zajímá o psy. Z tohoto důvodu žena zveřejnila, obrázky zbloudilců v pohodlných prostorách.

Marlenn Gonzalez

“Domácí zvířata k adopci” je skupina, která se o zprávu zajímala, a dokonce zjistila, že jeden ze psů má majitele. Když však jde o projevení náklonnosti nebo soucitu s jinou živou bytostí, nezáleží na tom, odkud pocházíte nebo ke komu patříte.

Marlenn Gonzalez

Umístění obchodu s obuví je ovlivněno, když prší kočky a psi. Momentální říční proudy jsou často velmi stálé a ohrožují životy toulavých psů. Staršímu muži se podařilo zachránit jednoho z těchto psů před ztrátou života ve vodě.

“Ano, vždycky se o ně stará, tím spíš, když prší, vzpomínám si, že jednoho odnesl proud a on pro něj skočil do vody.”danna Rendonová to uvedla ve svém příspěvku, který se týkal majitele jednoho ze psů. Nyní může obchod s obuví takovým situacím předcházet.

Share