Obří pes chrání svou holčičku na autobusové zastávce, dokud není čistý vzduch

Obří pes chrání svou holčičku na autobusové zastávce, dokud není čistý vzduch

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Po zhlédnutí tohoto videa by se toto rčení mohlo změnit na to, že pes je ochránce malé holčičky. Tedy alespoň pro psa této rodiny toto rčení platí. Tento něžný obr se stará o to, aby byla jeho holčička vždy v bezpečí, a to i přímo před jejich domem.”

Když se tato holčička chystá do školy, probíhá pro ni stejná rutina jako pro většinu ostatních. Vyčistí si zuby, nasnídá se, oblékne se a ujistí se, že má všechno v batohu včas, aby stihla odjet školní autobus. V tom se její rána od ostatních liší. Na autobusovou zastávku má osobní doprovod, svého psa.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Její pes ji nejen doprovází na autobusovou zastávku, která je přímo na konci jejich příjezdové cesty, ale zůstává s ní po celou dobu. Tento pes neriskuje bezpečnost své dívky! Zatímco ona se setkává s jinou dívkou, aby počkala na autobus, on zaujímá pozici hlídacího psa a neudělá ani krok, zatímco ona čeká na školní autobus.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Holčička na to musí být zvyklá, protože si svého hlídacího psa vůbec nevšímá. Místo toho si dál povídá s druhou dívkou. Tomuto psovi to ale nevadí, dokáže se soustředit na svůj úkol! Ani jednou se nepohne ze svého místa, ale hlavu má stále v pohybu, aby mohl vidět celé své okolí!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Po příjezdu autobusu by si člověk mohl myslet, že tento pes bude mít pocit, že jeho povinnost je splněna, ale není tomu tak. Tento ochranářský hlídací pes nenechává nic náhodě! Nepohne se ani o píď, zatímco autobus zastavuje u jejich domu. Trpělivě sleduje, jak nastupuje do školního autobusu.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když holčička nastupuje do autobusu, její pes ji velmi pozorně sleduje. Pes už holčičku ani nevidí, protože se přesouvá, aby si v autobuse sedla, ale to psovi nevadí. Teprve když se dveře autobusu zavřou, tento něžný hlídací pes ví, že jeho povinnost byla splněna! Výborně, hodný pejsek!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Tento úžasný psí ochránce běží zpět do svého domu velmi pyšný sám na sebe. Když běží zpátky, má skok v kroku, aby dal rodičům najevo, že pro další den jejich dceru bezpečně pohlídal, když šla do školy.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Členové této domácnosti však tuto rutinu znají! Jsou na svého psa pyšní a je to vidět, protože osoba v domě natočila psa, který je ochráncem malé holčičky, aby se všichni mohli podívat. Je to skvělý pes a oni to vědí! Kdyby takového psa měla každá malá holčička, svět by byl o něco sladší.”

Pokud se chcete podívat, jak tento úžasný pes chrání svou holčičku, celé video najdete níže!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share