Otec, dcera a syn společně promují a získají magisterský titul

Otec, dcera a syn společně promují a získají magisterský titul

Rodina z Mississippi si během maturitní sezóny užila skvělé chvíle. To proto, že tři z nich získali diplomy společně. 45letý Commondre Cole a jeho dvě dospělé děti, 25letý Ja’Coby Cole a 27letá Iesha Gullyová, získali magisterský titul v oboru vzdělávání na Mississippské státní univerzitě v Meridianu.

Mary Coleová, matka Commondreho, se nemohla ubránit hrdosti, a to právem, a tak se o tento okamžik podělila na sociálních sítích:

“Všichni jsou moji! Zvládli to!!!” Mary to napsala na Facebooku spolu s videem a fotografiemi.”

Commondre si video z obřadu pouští stále znovu a znovu a moc se mu líbí, že spolu se svými dětmi kráčí po pódiu, aby převzali diplomy.”

“Rád se na to video chodím dívat. Byl jsem první. Cole byl druhý a Iesha byla třetí za námi. Byl to výjimečný okamžik,” řekl televizní stanici FOX.

Trojice je učitelská. Všichni tři byli součástí 153 absolventů na jarním zahájení studia na MSU-Meridian.

Commondre je učitel zdravotnictví na Northwest Middle School. Ja’Coby učí tělesnou výchovu na základní škole Oakland Heights. Tyto školy se nacházejí v okrese Meridian Public School District.

Aby toho nebylo málo, Iesha Gullyová je učitelkou inkluze na druhém stupni základní školy Northeast Elementary v okrese Lauderdale County School District.

“Chodily jsme jakoby do stejných tříd,” řekla Iesha. “Takže jsme se učili společně, snažili jsme se připravit na pololetní a závěrečné zkoušky… takže to bylo nakonec požehnání.”

Rodina spolu přátelsky soupeřila a zároveň se navzájem podporovala na cestě k získání titulu.

“Rodina je všechno,” řekl Ja’Coby. “Vždycky musíš mít někoho, kdo ti kryje záda a drží tě.”

MSU-Meridian poskytuje kreditní a nekreditní kurzy a kurzy prostřednictvím dálkového studia, takže to rodině vyhovovalo.

Commondreova manželka Jessica Gully-Cole je také pedagožka.

Právě ona ho povzbudila, aby se vrátil a získal titul.

“Opravdu moje žena, ta už má svého specialistu,” řekl WTOK-TV. “Řekla, že by ses mohl vrátit do školy i s dětmi. Rozhodl jsem se, že se s nimi vrátím, a tak jsme toho dosáhli a jdeme všichni společně.”

Iesha šla jako první a na podzim 2020 bude pokračovat ve studiu. Na jaře následujícího roku se k ní pak přidali její táta a bratr.”

Ja’Coby se věnoval sportu, takže ho nikdy nenapadlo, že se stane učitelem. Ale bez ohledu na svá očekávání a pochybnosti je hrdý na to, že teď bude mít stejnou kariéru jako jeho rodiče a sestra.”

Věděl, že potřebuje záložní plán, a tak Ja’Cobyho napadlo jít v jejich stopách.”

Letošní slavnostní zahájení se konalo v Rileyho centru MSU. To je skvělá zpráva po dvou letech, kdy se stejná akce konala na dálku, ne díky pandemii.

Pro rodinu je to určitě velký úspěch. Jdou příkladem a jejich mladší sourozenci vzhlížejí ke vzorům ve vlastní domácnosti. Iesha říká, že silně začali a silně i skončili.

Gratulujeme této úžasné rodině!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share