Pár koček zaklepe na dveře svého domu a žádá, aby jim bylo umožněno mít děti –

Manželé, kteří se rozhodli nastěhovat do bytu v newyorském Brooklynu, netušili, že se o jejich prostor budou jedinečným způsobem ucházet kočky. Od chvíle, kdy dorazili do svého nového obydlí, se stali hosty zvláštních kočkovitých šelem.

K oknu bytu Roba a Gianny Llewellynových se přiblížila oranžová kočka a černá kočka. Když se ocitli v blízkosti nových nájemníků, neušlo jim to pozornosti.

Rob je nakrmil a byl ohromen charismatem tohoto páru. Netušili však, že se toto gesto stane jejich novou rutinou.

“Pak se začali vracet každý večer. Mňoukaly, čekaly u dveří a spaly na okenním parapetu.” gianna se zmínila pro média.

Kočky dostaly jména Miso a Suki z jednoduchého důvodu. Malí noví přátelé začali obsazovat nový prostor.

Seděli na parapetu, zatímco Miso (oranžový kocour) se staral o Sukiho (černá kočka). Byly stále na dohled. Dokonce nás sledovali, když jsme byli venku gianna se usmála.

Gianna si všimla, že Suki, která měla větší břicho než Miso, dlouho leží. Muž byl naopak mnohem společenštější.

Když jsme je potkali, byli oba ještě docela malí. Suki byla velmi hubená, ale z nějakého důvodu se jim zdálo, že má trochu větší břicho,” a tak si mysleli, že se chystá rodit.

Když Gianna viděla, v jakém stavu kočka je, rozhodla se, že je vezme k veterináři. Okamžitě kontaktovala centrum Little Wanderers NYC.

Rob a Gianna Llewellynovi se stali novými pěstouny těchto kočiček, které čekaly mláďata. Byli jako prarodiče, kteří sladce očekávají vnoučata.

Jednoho zvláštního večera Suki překvapila své adoptivní rodiče koťaty. K překvapení Roba a Gianny se kočce narodilo velké množství koťat.

Gianna si všimla, že pokaždé, když kočka zamňoukala, protože tušila, že na svět přichází kotě, kocour ji běžel pohladit a byl jí k dispozici. Mišo se o ně a o svou milovanou Suki vždycky staral – to je ale způsob, jak převzít nový prostor!

Share