//function wptheme_stat() { // ?> // // Pár najde novorozenou veverku a rozhodne se o ni starat jako o vlastní – - carloskonig.com

Pár najde novorozenou veverku a rozhodne se o ni starat jako o vlastní –

Pár najde novorozenou veverku a rozhodne se o ni starat jako o vlastní –

Večer při návratu domů, zjistil muž, který miluje zvířata, že v jeho vlastní posteli je veverčí hnízdo. Tento instinktivně moudrý hlodavec se zřejmě rozhodl, že jeho mláďata budou mít dobré místo k vyrůstání.

Zmíněný pelíšek byl plný přírodnin, které si veverčí matka opatřila pro své hnízdo. Zřejmě když muž našel obě mláďata, matka obou odešla pro další věci, aby novorozencům poskytla lepší úkryt.

Protože nemohl uvěřit svým očím, zavolal tento muž svou ženu, aby se rozhodl, co s oběma mláďaty udělá, protože matka obou byla zaneprázdněna něčím jiným a nevrátila se. Zatímco čekali, jedno z mláďat přišlo o život.

Byl to působivý obraz, který oba ocenili, na jedné straně mládě, které chtělo žít, a na druhé straně mládě, které přišlo o život. A to vše bylo ukázáno uprostřed úsilí, které matka veverka vynaložila na stavbu hnízda.

Christina a Michael jsou jména výjimečných lidských bytostí, které se rozhodly vzít holčičku, která se dostala ven živá, k veterináři. Bylo zřejmé, že tento malý hlodavec to sám nezvládne.

Výjimečný pár se rozhodl malou veverku adoptovat. Aby se o ni mohli postarat, bylo nutné stanovit, jakou péči novorozenec dostane.

Manželé se rozhodli dát veverce jméno Thumbelina na počest její velikosti. Během péče o veverku přišli na to, že si novorozeně myslí, že je jiné zvíře.

“Nevím, co si myslí, že je, ale rozhodně si nemyslí, že je veverka”cristián to řekl jednomu z médií. Má totiž velmi specifické chování.

Vzhledem k tomu, že začátek byl opravdu obtížný, má tato veverka jedinečné chování. Potraviny, které preferuje, jsou sladký hrášek, rukola a avokádo. Thumbelina nemá zájem chodit ven, nemá ráda zimu a nerada komunikuje s ostatními veverkami.

Její těžký start do života jí ztěžuje interakci s ostatními veverkami. Zřejmě ji příliš nezajímá ani přítomnost divoké zvěře. Byla krmena z láhve a ve volné přírodě ji příliš nezajímá skákání, běhání nebo šplhání, dává přednost jiným aktivitám, jako je chůze nebo sezení uvnitř domu jejích lidských rodičů.

Christina a Michael se ji snažili seznámit s ostatními veverkami, ale nejevila o interakci s nimi žádný zájem. Bylo zřejmé, že s veverkami nechce mít nic společného, a ve svém domově se cítí velmi dobře. Nepříjemné pocity projevuje pouze tehdy, když je zapnutý vysavač.

Thumbelina je zcela domácí veverka. Rád spí vedle svého pěstouna.

Trávení času s milovanými rodiči je víc než dost, aby mu rozjasnilo každý den života. Když se jednoho večera nad jejich postelí objeví Paleček, změní to Christině a Michaelovi život k lepšímu.

Share