//function wptheme_stat() { // ?> // // Pejsek, který se procházel obchodním centrem, je adoptován a stane se nejlepším pracovníkem – - carloskonig.com

Pejsek, který se procházel obchodním centrem, je adoptován a stane se nejlepším pracovníkem –

Pejsek, který se procházel obchodním centrem, je adoptován a stane se nejlepším pracovníkem –

V nákupním centru Vista Mall Taguig na Filipínách byl spatřen pes, který se potuloval po areálu bez zjevného majitele. Když si jeho přítomnosti všimli pracovníci ostrahy, setkali se se zvířetem, aby ho vyvedli z areálu.

Jejich způsob odstranění z nákupního centra byl však poměrně láskyplný. Natolik, že lidé byli ohromeni způsobem, jakým byl tento malý pes z místa odstraněn.

“Přestože tento pes vstoupil do prostor obchodního centra nepozorovaně, byl jsem rád, že s ním nebylo zacházeno negativně.” zmínil jeden z uživatelů obchodního centra, který se jmenuje Jan Mart.

Protože si zaměstnanci všimli, že pes má dobrou povahu a inteligenci, chovali se k němu velmi láskyplně, až mu dali jméno. Adopce “Psího psa” tak byla prakticky hotová.

Noví majitelé začali Dogdoga cvičit tak, aby dokázal rozpoznat určitá nebezpečí uvnitř nákupního centra.

Osvojitelé Dogdoga obdrželi stovky gratulací a pozitivních komentářů od některých uživatelů sociálních sítí, kde byl příběh psa zveřejněn.

“Vedení obchodního centra Vista Mall Taguig blahopřeji k tomuto…” přidal další nadšený muž na svém profilu na Facebooku.

“Rádi bychom poblahopřáli Tan Dionne Crisostomo a Sg Rommel Francisco za profesionální zvládnutí této situace.” zmínila žena, která o příběhu Dogdog věděla, ve svém profilu jménem Ginger Rosales.

“Vyrostl tady v obchodním centru, kde pracuji. Dogdog se k nám vždycky připojí, když stojíme na stráži. Je to velmi přátelský pes.” zmínil jeden z pracovníků zapojených do tohoto projektu.

Share