Pes jde ven na nočník a najde opuštěné kotě, které vede domů do útulku

Pes jde ven na nočník a najde opuštěné kotě, které vede domů do útulku

Psi jsou neuvěřitelná zvířata. Jsou milující, věrní, milí a starostliví. Koneckonců… ne nadarmo se říká, že “Bůh” se píše pozpátku, tedy “pes”.

Rozkošně chlupatá Hazel je jedním z těch psů, kteří svým chováním a veselým, energickým přístupem vykouzlí svému majiteli úsměv na tváři každý den. Tato směs jorkšíra, čivavy a pudla žije v texaském Abilene se svou 48letou maminkou Monikou Burksovou a je zjevně soucitná, ne nepodobná některým služebním psům.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Jednoho dne Monica vytáhla tříletou Hazel ven, aby si mohla odskočit na nočník, i když v dešti. Po chvíli si však Monica uvědomila, že se její dítě nevrátilo, a okamžitě se zalekla.

Vyhlédla ven, aby zjistila, jestli se Hazel nestalo nějaké neštěstí, a nemohla uvěřit tomu, co uviděla.

Hazel pravděpodobně slyšela žalostné kňučení, které vycházelo z maličkého kotěte, jež zůstalo samo u silnice v lijáku. Hazel si to nebohé mládě prohlédla a okamžitě k osamělému, chlupatému a promočenému kotěti přilnula.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Hazel instinktivně věděla, že musí kotěti pomoci, a jediné, co ji napadlo, bylo doprovodit mládě do vlastního domu a ke své houmánkové Monice.

Kotě nejistě následovalo Hazel několik kroků a pak se zastavilo. Hazel se k ní stále otáčela a chtěla, aby ji její nová nejlepší kamarádka dál následovala.”

I když pršely kočky a psi, Hazel se toho vyděšeného kotěte nevzdávala. Trvalo to celou věčnost, ale nakonec došly až před dům.”

Monika byla ohromená, když viděla, jak její milé štěně vede v lijáku zatoulané kotě k jejich domu. Vytáhla telefon a nahrála tento neuvěřitelný okamžik, aby se o něj mohla podělit s ostatními.

“Musí existovat něco, čemu se říká čistá láska. Viděla jsem, jak se u Hazel projevily mateřské instinkty.”

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Je slyšet silný déšť, který bičuje střechu domu, auto i chodník, ale přesto je zřetelně slyšet nebohé kňučící kotě. Couvá a snaží se utéct, ale Hazel se jí nevzdává.”

Kotě se pokaždé roztomile přiblíží k Hazel a přemýšlí, kdo je vlastně její zachránce? Poslušně se za Hazel táhne a hlasitě mňouká.

Bylo potřeba mnoha pokusů, ale Hazel kotě přemluvila, aby se dostalo na práh a na uvítací rohožku.

Hazel se tedy opatrně chytila kotěte za krk a společně vešly dovnitř. Jakmile se dostaly do bezpečí Hazelina domu, kde bylo sucho a teplo, přetočilo se miminko na záda.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Monika se začala o miminko pod Hazeliným bedlivým dohledem něžně starat. Dali jí jméno Sheba a Moničin bratr Michael ji nakonec adoptoval.”

Vzhledem k tomu, jak pevné pouto si toto štěně a kočička vytvořili za tak krátkou dobu, Michael a Monica dbají na to, aby spolu trávili čas.”

Tihle dva jsou prostě příliš roztomilí, než aby se to dalo popsat slovy. Podívejte se na ně v následujícím videu.

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share