//function wptheme_stat() { // ?> // // Pes má být adoptován, ale ona odmítá odejít bez “svého štěněte - carloskonig.com

Pes má být adoptován, ale ona odmítá odejít bez “svého štěněte

Pes má být adoptován, ale ona odmítá odejít bez “svého štěněte

Dva psi jménem Sully a Lucy přišli do humánní společnosti ve stejnou dobu a oba toužili po domově. Do útulku se dostali každý jinou cestou. Sully byl teprve štěně a už jednou byl adoptován a vrácen do útulku. Lucy však byla o něco starší a žila jako ubytovaná.

Přestože měli rozdílnou minulost, dvojice se rychle sblížila. Lucy se stala Sullyho adoptivní mámou.

Imgur

Zdroj:
Imgur

Jednoho dne přišla do útulku Humane Society, kde oba psi žili, žena jménem Alaina Brinton. Měla v plánu adoptovat Lucy.

Viděla fotku Lucy v novinách a okamžitě se do ní zamilovala. Když však přišla do útulku, dozvěděla se o silném poutu mezi Lucy a Sullym.

Věděla, že ty dva nemůže rozdělit, a tak se Sullym strávila nějaký čas. Naštěstí si ho také zamilovala a s radostí souhlasila, že si oba psy vezme s sebou domů!

“Hned jsem se zamilovala,” řekla Brintonová The Dodo. “Kromě toho bylo zřejmé, že Sully hledá Lucy, aby mu ukázala, co je nebo není v pořádku, a já bych neměla to srdce je rozdělit.”

Facebook/Alaina Brinton

Zdroj:
Facebook/Alaina Brinton

Jakmile přijeli domů, Brinton věděl, že adopce obou byla správným rozhodnutím.

Oba psi byli trochu nervózní z různých věcí, ale dokázali si navzájem pomoci a ukázat si, že je vše v pořádku. Brzy se v novém domově zabydleli a byli šťastní.

“Stejně jako se navzájem živili vzrušením, živili se i rostoucí pohodou,” říká Brinton. “Společně se zabydleli a na nový režim přišli jako tým. Bylo to perfektní a myslím, že díky společnosti toho druhého byl přechod pro každého z nich mnohem snazší.”

Facebook/Alaina Brinton

Zdroj:
Facebook/Alaina Brinton

Lucy a Sully žijí s Alinou už několik let a psi jsou si stále tak blízcí, jak to jen jde! Oba psi spolu tráví téměř všechen čas.

“Jsou to kamarádi napořád,” říká Brintonová. “Kdykoli se spolu usadí, Lucy dá Sullymu pár olíznutí na čelo a on se tváří, jako by měl radost.”

Facebook/Alaina Brinton

Zdroj:
Facebook/Alaina Brinton

I když jsou oba psi nerozluční, jejich povahy jsou trochu odlišné.

Sully je bouřlivější než Lucy, ale když pobíhá kolem, vždy se na chvíli zastaví a ujistí se, že je Lucy v pořádku.

“Dokonce i když se potuluje po psím parku, Sully se každých pár minut vrátí a zkontroluje Lucy,” říká Brintonová. “Pozdraví ji, chvíli se s ní prochází a pak zase odejde. Nezdá se, že by jí to vadilo.”

Facebook/Alaina Brinton

Zdroj:
Facebook/Alaina Brinton

Tito sladcí pejsci měli tak skvělé pouto a my jsme moc rádi, že spolu chtějí do úžasného domova napořád. Jak šťastný konec pro tuto dvojici.”

Podívejte se na video o dvojici níže!”

Prosím, Sdílejte tento článek se svými přáteli a rodinou.”

Share