Pes objeví opuštěné kotě v dešti během přestávky na nočník

Pes objeví opuštěné kotě v dešti během přestávky na nočník

Psi jsou úžasně věrní, vnímaví a úžasní tvorové. Ti nejlepší z nejlepších se stávají empatickými terapeutickými psy, oddanými služebními psy a dokonce i vysoce vycvičenými psy K9 a psy na vyhledávání bomb, kteří mají za úkol zachraňovat životy.

Rozkošně huňatá Hazel je shodou okolností jedním z těch psů, kteří svým jednáním a veselým, čiperným přístupem každý den vykouzlí úsměv na tváři svého chovatele. Tato směs jorkšíra, čivavy a pudla žije v Abilene v Texasu se svou matkou Monicou Burksovou, 48 let, a je zjevně soucitná, ne nepodobná některým služebním psům.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Jednoho dne Monica vytáhla tříletou Hazel ven, aby si mohla odskočit na nočník, i když v dešti. Po chvíli si však Monica uvědomila, že se její dítě nevrátilo, a okamžitě se znepokojila.

Nakoukla ven, aby zjistila, jestli se Hazel nestalo nějaké neštěstí, a nemohla uvěřit tomu, co viděla.

Hazel pravděpodobně slyšela žalostné kňučení, které vycházelo z malinkého koťátka, které zůstalo samo u silnice v lijáku. Hazel si to nebohé mládě prohlédla a okamžitě k osamělému, chlupatému a promočenému kotěti přilnula.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Hazel instinktivně věděla, že musí kotěti pomoci, a jediné, co ji napadlo, bylo doprovodit dítě do svého domu a ke své houmánské Monice.

Kotě nejistě následovalo Hazel několik kroků a pak se zastavilo. Hazel se k ní stále otáčela a chtěla, aby ji její nová nejlepší kamarádka dál následovala.

I když pršely kočky a psi, Hazel se toho vyděšeného kotěte nevzdávala. Trvalo to celou věčnost, ale nakonec došly až před dům.

Monika byla ohromená, když viděla, jak její milé štěně vede v lijáku zatoulané kotě k jejich domu. Vytáhla telefon a nahrála tento neuvěřitelný okamžik, aby se o něj podělila s ostatními.

“Musí existovat něco, čemu se říká čistá láska. Viděla jsem, jak se v Hazel projevily mateřské instinkty.”

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Je slyšet silný déšť, který bičuje střechu domu, auto a chodník, ale stále je zřetelně slyšet nebohé kňourající kotě. Couvá a snaží se utéct, ale Hazel se jí nevzdává.

Kotě se pokaždé roztomile přiblíží k Hazel a přemýšlí, kdo je vlastně její zachránce? Poslušně se za Hazel táhne a hlasitě mňouká.

Bylo třeba mnoha pokusů, ale Hazel kotě přiměla k prahu a uvítací rohožce. Mládě však bylo příliš malé na to, aby překonalo vysoký schod dovnitř.

Hazel se tedy opatrně chytila kotěte za krk a společně vešly dovnitř domu. Jakmile se dostaly do bezpečí Hazelina domu, kde bylo sucho a teplo, dítě se překulilo na záda.

YouTube/Happily

Zdroj:
YouTube/Happily

Monica se pod Hazeliným bedlivým dohledem začala o dítě něžně starat. Pojmenovali ji Sheba a Moničin bratr Michael ji nakonec adoptoval.

Vzhledem k pevnému poutu, které si toto štěně a kočička vytvořili za tak krátkou dobu, Michael a Monica dbají na to, aby spolu trávili čas.

Podívejte se, jak jsou tito dva naprosto rozkošní, na níže uvedeném videu. Je to tak roztomilé!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share